fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Радника ADER HABER Тетяну Іванович обрано Головою Комітету Асоціації адвокатів України з трудового права

11/ 06/ 2018
  За результатами Засідання Правління Асоціації адвокатів України Тетяну Іванович, адвоката, радника ADER HABER, було затверджено на посаді Голови Комітету ААУ з трудового права. Тетяна має більш ніж 10-річний досвід консультування міжнародних і вітчизняних клієнтів з різних питань трудового права, включаючи розробку й укладання трудових договорів і цивільно-правових угод, оплату праці та систем преміювання працівників, розробку локальних актів (правил внутрішнього трудового розпорядку і т. д.), аутсорсингу персоналу (секондмент і аутстаффінг), припинення трудових відносин, скорочення персоналу, працевлаштування іноземних працівників та інше. Успіхи практики праці та зайнятості під керівництвом Тетяни Іванович відзначені рейтингами “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients”, «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» та «50 провідних юридичних фірм України» а в 2017 році компанія була визнана кращою в трудовому праві в рамках вручення нагороди Legal Awards. З 2009 року Тетяна Іванович є постійним членом робочої групи Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України з питань розробки Трудового кодексу України. У 2012 - 2014 роках Тетяна займала посаду члена Правління HR-Комітету Європейської бізнес Асоціації. «Я вдячна Асоціації за підтримку моєї програми, спрямованої на вдосконалення правового становища сфери праці та зайнятості в Україні. На посаді очільника Комітету ААУ з трудового права я планую займатися формуванням комунікаційної платформи для обговорення важливих проблем щодо досягнення балансу інтересів між потребами бізнесу в сфері зайнятості й захисту прав працівників та прийняття спільних рішень за участі представників державних органів, профільних організацій, юридичної спільноти та бізнесу», – підсумувала Тетяна Іванович.

За результатами Засідання Правління Асоціації адвокатів України Тетяну Іванович, адвоката, радника ADER HABER, було затверджено на посаді Голови Комітету ААУ з трудового права.

Тетяна має більш ніж 10-річний досвід консультування міжнародних і вітчизняних клієнтів з різних питань трудового права, включаючи розробку й укладання трудових договорів і цивільно-правових угод, оплату праці та систем преміювання працівників, розробку локальних актів (правил внутрішнього трудового розпорядку і т. д.), аутсорсингу персоналу (секондмент і аутстаффінг), припинення трудових відносин, скорочення персоналу, працевлаштування іноземних працівників та інше.

Успіхи практики праці та зайнятості під керівництвом Тетяни Іванович відзначені рейтингами “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients”, «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» та «50 провідних юридичних фірм України» а в 2017 році компанія була визнана кращою в трудовому праві в рамках вручення нагороди Legal Awards.

З 2009 року Тетяна Іванович є постійним членом робочої групи Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України з питань розробки Трудового кодексу України. У 2012 – 2014 роках Тетяна займала посаду члена Правління HR-Комітету Європейської бізнес Асоціації.

«Я вдячна Асоціації за підтримку моєї програми, спрямованої на вдосконалення правового становища сфери праці та зайнятості в Україні. На посаді очільника Комітету ААУ з трудового права я планую займатися формуванням комунікаційної платформи для обговорення важливих проблем щодо досягнення балансу інтересів між потребами бізнесу в сфері зайнятості й захисту прав працівників та прийняття спільних рішень за участі представників державних органів, профільних організацій, юридичної спільноти та бізнесу», – підсумувала Тетяна Іванович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: