fbpx

Радник Астерс Дмитро Шемелін отримав кваліфікацію соліситора Англії та Уельсу

26/ 06/ 2019
  Після успішного складання іспитів за системою Qualified Lawyers Transfer Scheme (QLTS) 3 червня 2019 року радник Астерс Дмитро Шемелін отримав кваліфікацію соліситора Вищих судів Англії та Уельсу. Система QLTS (Qualified Lawyers Transfer Scheme) дозволяє українським адвокатам отримати кваліфікацію соліситора Англії та Уельсу за результатами успішного проходження іспитів QLTS та перевірки на професійну придатність Управлінням з регулювання соліситорів. Серед предметів, з яких складаються іспити QLTS – право ЄС, договірне право, деліктне право, право справедливості, трасти, а також Правила цивільного судочинства, що використовуються у цивільних процесах в Англії та Уельсі. Всі ці сфери є важливими для практики міжнародних арбітражних та судових спорів Астерс та дозволяють Дмитру розробляти рішення для клієнтів, використовуючи комплексні інструменти правових систем Британії та країн Європи. Дмитро має більш ніж 12-річний досвід роботи в сфері міжнародного вирішення спорів, включаючи міжнародний інвестиційний та комерційний арбітраж за всіма основними арбітражними регламентами, а також судові процеси за кордоном. У сучасному глобалізованому світі залучення до команди Астерс юристів з різноплановим професійним досвідом та міжнародною експертизою є ключовим для успіху нашої фірми, – відзначає Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс. Отримання кваліфікації соліситора Англії та Уельсу є дуже складним випробуванням для юристів з усього світу і лише небагатьом практикуючим юристам з України це вдалося. Ми вітаємо Дмитра з цим визначним досягненням, що безумовно допомагатиме і йому, і всій фірмі знаходити ще креативніші та ефективніші вирішення будь-яких юридичних питань, з якими до нас звертаються клієнти.   Окрім кваліфікації соліситора Англії та Уельсу, Дмитро Шемелін здобув диплом магістра права (LL.M. з міжнародного вирішення спорів у Школі права Женевського інституту міжнародних відносин та розвитку та диплом спеціаліста права з відзнакою у Національному університеті Києво-Могилянська академія. Дмитро є асоційованим членом Королівського інституту арбітрів Великобританії (CIArb) і автором понад 50 публікацій з міжнародного вирішення спорів, а також з питань українського законодавства. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Після успішного складання іспитів за системою Qualified Lawyers Transfer Scheme (QLTS) 3 червня 2019 року радник Астерс Дмитро Шемелін отримав кваліфікацію соліситора Вищих судів Англії та Уельсу.

Система QLTS (Qualified Lawyers Transfer Scheme) дозволяє українським адвокатам отримати кваліфікацію соліситора Англії та Уельсу за результатами успішного проходження іспитів QLTS та перевірки на професійну придатність Управлінням з регулювання соліситорів. Серед предметів, з яких складаються іспити QLTS – право ЄС, договірне право, деліктне право, право справедливості, трасти, а також Правила цивільного судочинства, що використовуються у цивільних процесах в Англії та Уельсі. Всі ці сфери є важливими для практики міжнародних арбітражних та судових спорів Астерс та дозволяють Дмитру розробляти рішення для клієнтів, використовуючи комплексні інструменти правових систем Британії та країн Європи.

Дмитро має більш ніж 12-річний досвід роботи в сфері міжнародного вирішення спорів, включаючи міжнародний інвестиційний та комерційний арбітраж за всіма основними арбітражними регламентами, а також судові процеси за кордоном.

“У сучасному глобалізованому світі залучення до команди Астерс юристів з різноплановим професійним досвідом та міжнародною експертизою є ключовим для успіху нашої фірми”, – відзначає Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс. “Отримання кваліфікації соліситора Англії та Уельсу є дуже складним випробуванням для юристів з усього світу і лише небагатьом практикуючим юристам з України це вдалося. Ми вітаємо Дмитра з цим визначним досягненням, що безумовно допомагатиме і йому, і всій фірмі знаходити ще креативніші та ефективніші вирішення будь-яких юридичних питань, з якими до нас звертаються клієнти”.  

Окрім кваліфікації соліситора Англії та Уельсу, Дмитро Шемелін здобув диплом магістра права (LL.M. з міжнародного вирішення спорів у Школі права Женевського інституту міжнародних відносин та розвитку та диплом спеціаліста права з відзнакою у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. Дмитро є асоційованим членом Королівського інституту арбітрів Великобританії (CIArb) і автором понад 50 публікацій з міжнародного вирішення спорів, а також з питань українського законодавства.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: