fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Radisson Hotel Group презентує концепцію Гібридних рішень – Radisson Hotel Group Hybrid Solutions

27/ 10/ 2020
  Готельна мережа запустила нову концепцію Гібридних рішень, пропонуючи гостям різноманітні варіанти проведення гібридних заходів. Концепція гібридних заходів (Radisson Hotel Groups Hybrid Meetings) - це гібридні рішення, які поєднують в собі функціональні можливості особистого і віртуального спілкування. В рамках даної концепції гостям пропонується надійна система передачі візуальних матеріалів, аудіо та відеоконференцзвязок, подвійні екрани, бездротовий пульт для презентацій, високошвидкісне підключення до інтернету і багато іншого. Оскільки світ продовжує адаптуватися до наслідків пандемії і постійних обмежень, тепер організатори конференцій зможуть пропонувати учасникам віртуальні і змішані формати, які дозволять проводити невеликі заходи, одночасно транслюючи їх віддаленим учасникам. Radisson Hotel Group розпочав співпрацю із Zoom, лідером сучасного корпоративного відеозвязку, щоб забезпечити безперебійне зєднання для проведення віртуальних і змішаних зустрічей і заходів. Персонал готелю допоможе гостям організувати широкий спектр конференцій - від невеликих гібридних івентів до масштабних трансляцій, гарантуючи, що вони будуть ефективними, з бездоганною технічною підтримкою і відсутністю аудіо-і візуальних проблем. Концепція Гібридних рішень вже доступна в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre. Компанія намагається відповідати швидким змінам, новому способу життя сучасних мандрівників та їх очікуванням. Протокол безпеки Radisson Hotels Один з найважливіших пріоритетів компанії Radisson Hotel Group - здоровя, безпека і захист гостей, співробітників і ділових партнерів. У травні 2020 року готельна мережа представила протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol, розроблений у тісній співпраці з компаній SGS - світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації. Актуальну інформацію про протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol можна отримати, перейшовши за посиланням: https://www.radissonhotels.com/en-us/social-responsibility/health-safety

Готельна мережа запустила нову концепцію Гібридних рішень, пропонуючи гостям різноманітні варіанти проведення гібридних заходів.

Концепція гібридних заходів (Radisson Hotel Group’s Hybrid Meetings) – це гібридні рішення, які поєднують в собі функціональні можливості особистого і віртуального спілкування. В рамках даної концепції гостям пропонується надійна система передачі візуальних матеріалів, аудіо та відеоконференцзв’язок, подвійні екрани, бездротовий пульт для презентацій, високошвидкісне підключення до інтернету і багато іншого. Оскільки світ продовжує адаптуватися до наслідків пандемії і постійних обмежень, тепер організатори конференцій зможуть пропонувати учасникам віртуальні і змішані формати, які дозволять проводити невеликі заходи, одночасно транслюючи їх віддаленим учасникам.

Radisson Hotel Group розпочав співпрацю із Zoom, лідером сучасного корпоративного відеозв’язку, щоб забезпечити безперебійне з’єднання для проведення віртуальних і змішаних зустрічей і заходів. Персонал готелю допоможе гостям організувати широкий спектр конференцій – від невеликих гібридних івентів до масштабних трансляцій, гарантуючи, що вони будуть ефективними, з бездоганною технічною підтримкою і відсутністю аудіо-і візуальних проблем.

Концепція Гібридних рішень вже доступна в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre. Компанія намагається відповідати швидким змінам, новому способу життя сучасних мандрівників та їх очікуванням.

Протокол безпеки Radisson Hotels

Один з найважливіших пріоритетів компанії Radisson Hotel Group – здоров’я, безпека і захист гостей, співробітників і ділових партнерів. У травні 2020 року готельна мережа представила протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol, розроблений у тісній співпраці з компаній SGS – світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації.

Актуальну інформацію про протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol можна отримати, перейшовши за посиланням: https://www.radissonhotels.com/en-us/social-responsibility/health-safety

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: