fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre відновив свою роботу

10/ 07/ 2020
  Дорогі гості та партнери, ми надзвичайно раді повідомити, що готель Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre знову відкрив свої двері, і вся команда з нетерпінням чекає на Вас, аби подарувати найнезабутніші моменти в оновленому готелі. Одним з наших найвищих пріоритетів є здоровя та безпека всіх гостей і членів команди. У зв’язку з цим компанія Radisson Hotel Group створила власний протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol, нову програму щодо посилення заходів підтримки чистоти та проведення процедур дезінфекції. Протокол розроблений в партнерстві з SGS, світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації. Ми успішно завершили Дистанційну оцінку відповідності стандартам чистоти та дезінфекції SGS, виконавши всі санітарно-гігієнічні заходи і норми, та впровадили новий 20-ти кроковий протокол, та додатковий 10-ти кроковий протокол для проведення зустрічей та подій. Нові заходи включають, серед інших обов’язкових, температурний скринінг для всіх, хто заходить в готель, збільшення частоти прибирання та дезінфекції усіх зон готелю з особливою увагою до предметів з високою частотою контактів, встановлення станцій з дезінфікуючим засобом для рук та рукавичками, експрес-виїзд, безготівкові способи платежів, а також навчальні програми для персоналу. Ми дякуємо всім нашим постійним гостям та партнерам за їх розуміння, та з нетерпінням  чекаємо на скору зустріч. Будьте певні, що ваші гості та партнери будуть в повній безпеці, перебуваючи в Києві, та забронюйте номер в Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre. З повагою, команда Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre Дізнавайтеся більше за посиланням на відео: https://bit.ly/2AJsBpR

Дорогі гості та партнери,

ми надзвичайно раді повідомити, що готель Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre знову відкрив свої двері, і вся команда з нетерпінням чекає на Вас, аби подарувати найнезабутніші моменти в оновленому готелі.

Одним з наших найвищих пріоритетів є здоров’я та безпека всіх гостей і членів команди. У зв’язку з цим компанія Radisson Hotel Group створила власний протокол безпеки Radisson Hotels Safety Protocol, нову програму щодо посилення заходів підтримки чистоти та проведення процедур дезінфекції. Протокол розроблений в партнерстві з SGS, світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації.

Ми успішно завершили Дистанційну оцінку відповідності стандартам чистоти та дезінфекції SGS, виконавши всі санітарно-гігієнічні заходи і норми, та впровадили новий 20-ти кроковий протокол, та додатковий 10-ти кроковий протокол для проведення зустрічей та подій. Нові заходи включають, серед інших обов’язкових, температурний скринінг для всіх, хто заходить в готель, збільшення частоти прибирання та дезінфекції усіх зон готелю з особливою увагою до предметів з високою частотою контактів, встановлення станцій з дезінфікуючим засобом для рук та рукавичками, експрес-виїзд, безготівкові способи платежів, а також навчальні програми для персоналу.

Ми дякуємо всім нашим постійним гостям та партнерам за їх розуміння, та з нетерпінням  чекаємо на скору зустріч. Будьте певні, що ваші гості та партнери будуть в повній безпеці, перебуваючи в Києві, та забронюйте номер в Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre.

З повагою,

команда Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre

Дізнавайтеся більше за посиланням на відео: https://bit.ly/2AJsBpR

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: