fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Рабен Україна» відкрила 24-й розподільчий центр (крос-док) в Україні

15/ 10/ 2019
  Компанія «Рабен Україна» відкрила двадцять четвертий розподільчий центр (крос-док) в місті Умань (Черкаська область). Новий крос-док обслуговуватиме місто Умань, частину Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей та дозволить суттєво скоротити час для доставки товарів.    «Умань має зручне географічне розташування, адже знаходиться на перетині двох великих автомагістралей — Е95, що поєднує північ та південь, та Е50, що поєднує захід та схід. Відкриття розподільчого центру в Умані допоможе з часом скоротити термін доставки на 24 години. Ми також розглядаємо у найближчій перспективі  старт перевезень з нового центру продукції, яка потребує особливого температурного режиму. Це дозволить нам охопити послугами північну частину Одеської та Миколаївської областей», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна». Довідка: ТОВ  «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні. Контактна особа: Вікторія Корольчук-Іващенко, victoriia.korolchuk-ivashchenko@raben-group.com

Компанія «Рабен Україна» відкрила двадцять четвертий розподільчий центр (крос-док) в місті Умань (Черкаська область). Новий крос-док обслуговуватиме місто Умань, частину Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей та дозволить суттєво скоротити час для доставки товарів.   

«Умань має зручне географічне розташування, адже знаходиться на перетині двох великих автомагістралей — Е95, що поєднує північ та південь, та Е50, що поєднує захід та схід. Відкриття розподільчого центру в Умані допоможе з часом скоротити термін доставки на 24 години.

Ми також розглядаємо у найближчій перспективі  старт перевезень з нового центру продукції, яка потребує особливого температурного режиму. Це дозволить нам охопити послугами північну частину Одеської та Миколаївської областей», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна».

Довідка: ТОВ  «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Контактна особа: Вікторія Корольчук-Іващенко, victoriia.korolchuk-ivashchenko@raben-group.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: