fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Рабен Україна» на 70% збільшує зону з контрольованим температурним режимом на складі під Києвом

11/ 11/ 2020
  «Рабен Україна» розширює зону зберігання товарів в умовах контрольованого температурного режиму (+14-18°C) з 7000 до 12 000 кв. м. Роботи з реалізації проєкту вже стартували. Завершити їх компанія планує в липні 2021 року. «Кількість клієнтів, яким необхідна послуга зберігання товарів у контрольованому температурному режимі з року в рік збільшується. «Рабен Україна» готова задовольнити зростаючі потреби ринку. Це є однією з наших унікальних переваг, оскільки на ринку спостерігається дефіцит подібних площ», – коментує Міхал Коваль, директор департаменту складської логістики «Рабен Україна». Крім зберігання і обробки товарів, компанія «Рабен Україна» запропонує ринку повний комплекс послуг у цій зоні: упаковку товару, стікерування, маркування, нанесення штрих-коду на одиницю продукції, термоупаковку, фольгування, формування промо- та подарункових наборів, тобто упаковку товару з урахуванням індивідуальних потреб кожного конкретного клієнта. «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

«Рабен Україна» розширює зону зберігання товарів в умовах контрольованого температурного режиму (+14-18°C) з 7000 до 12 000 кв. м.

Роботи з реалізації проєкту вже стартували. Завершити їх компанія планує в липні 2021 року.

«Кількість клієнтів, яким необхідна послуга зберігання товарів у контрольованому температурному режимі з року в рік збільшується. «Рабен Україна» готова задовольнити зростаючі потреби ринку. Це є однією з наших унікальних переваг, оскільки на ринку спостерігається дефіцит подібних площ», коментує Міхал Коваль, директор департаменту складської логістики «Рабен Україна».

Крім зберігання і обробки товарів, компанія «Рабен Україна» запропонує ринку повний комплекс послуг у цій зоні: упаковку товару, стікерування, маркування, нанесення штрих-коду на одиницю продукції, термоупаковку, фольгування, формування промо- та подарункових наборів, тобто упаковку товару з урахуванням індивідуальних потреб кожного конкретного клієнта.

«Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: