fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Рабен Україна» автоматизувала передачу даних кур’єрам

22/ 07/ 2020
  Новий програмний продукт для клієнтів – Last Mile Connector Компанія «Рабен Україна» повністю автоматизувала процес передачі інформації кур’єрським службам доставки, запровадивши програмний продукт – Last Mile Connector – інноваційне рішення для складської інфраструктури. Last Mile Connector став частиною проекту з інтеграції Warehouse Management System (WMS) «Рабен Україна» зі схожою системою одного з ключових клієнтів. «Автоматизувавши передачу даних, ми не тільки підвищили точність процесів, а й вивільнили час співробітників для виконання інших важливих завдань», – коментує Міхал Коваль, Директор департаменту складської логістики «Рабен Україна». До впровадження Last Mile Connector всі відправки товарів, що здійснювалися зі складу «Рабен Україна» за посередництва кур’єрських служб, реєструвалися в ручному режимі на відповідних веб-порталах. Щоденно фахівці компанії оформляли 800-1100 записів про відправку вантажу. Після імплементації рішення Last Mile Connector інформація про всі операції, що відображаються в системі WMS «Рабен Україна», автоматично вноситься в системи кур’єрських служб, з якими налагоджена інтеграція. Розробником рішення Last Mile Connector виступила компанія CoreTeka. «Ми вдячні компанії «Рабен Україна» за довіру у вирішенні такого складного і відповідального завдання. Ми раді впровадити наше рішення, яке дозволило оптимізувати процеси роботи з останньою милею», – додає Олександр Ісаченко, Генеральний директор та співзасновник компанії CoreTeka.  Нагадаємо, «Рабен Україна» постійно розвиває складську інфраструктуру і пропонує ринку найвищий рівень логістики та супутніх послуг. Зокрема, серед основних опцій - повна інтеграція зі складською системою WMS та чітка навігація до стелажів, де зберігається продукція. Це і технологія Li-ion, яка спрощує операційний процес та забезпечує енергозбереження. Крім того, це і сучасна зона копакінгу та передові операційні системи. Це і навантажувачі з точними системами зважування, які забезпечують вищу точність відбору товару, і цифрові датчики нового покоління для вимірювання температури та вологості. «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м2 складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Новий програмний продукт для клієнтів – Last Mile Connector

Компанія «Рабен Україна» повністю автоматизувала процес передачі інформації кур’єрським службам доставки, запровадивши програмний продукт – Last Mile Connector – інноваційне рішення для складської інфраструктури.

Last Mile Connector став частиною проекту з інтеграції Warehouse Management System (WMS) «Рабен Україна» зі схожою системою одного з ключових клієнтів.

«Автоматизувавши передачу даних, ми не тільки підвищили точність процесів, а й вивільнили час співробітників для виконання інших важливих завдань», – коментує Міхал Коваль, Директор департаменту складської логістики «Рабен Україна».

До впровадження Last Mile Connector всі відправки товарів, що здійснювалися зі складу «Рабен Україна» за посередництва кур’єрських служб, реєструвалися в ручному режимі на відповідних веб-порталах. Щоденно фахівці компанії оформляли 800-1100 записів про відправку вантажу. Після імплементації рішення Last Mile Connector інформація про всі операції, що відображаються в системі WMS «Рабен Україна», автоматично вноситься в системи кур’єрських служб, з якими налагоджена інтеграція.

Розробником рішення Last Mile Connector виступила компанія CoreTeka.

«Ми вдячні компанії «Рабен Україна» за довіру у вирішенні такого складного і відповідального завдання. Ми раді впровадити наше рішення, яке дозволило оптимізувати процеси роботи з останньою милею», – додає Олександр Ісаченко, Генеральний директор та співзасновник компанії CoreTeka. 

Нагадаємо, «Рабен Україна» постійно розвиває складську інфраструктуру і пропонує ринку найвищий рівень логістики та супутніх послуг. Зокрема, серед основних опцій – повна інтеграція зі складською системою WMS та чітка навігація до стелажів, де зберігається продукція. Це і технологія Li-ion, яка спрощує операційний процес та забезпечує енергозбереження. Крім того, це і сучасна зона копакінгу та передові операційні системи. Це і навантажувачі з точними системами зважування, які забезпечують вищу точність відбору товару, і цифрові датчики нового покоління для вимірювання температури та вологості.

«Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м2 складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: