fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рабен нарощує свою присутність в Україні

27/ 08/ 2019
  «Рабен Україна» розширює географію своїх послуг. Віднині митне очищення вантажів здійснюватиметься не тільки у Києві, а й у Львові завдяки відкриттю нового напрямку перевезення збірних вантажів між ЄС та Україною: Хлебня (поблизу Варшави) - Львів. До недавнього часу міжнародна збірна лінія компанії працювала лише по маршруту Хлебня - Київ. Сюди прямував основний потік збірних вантажів з кінцевим пунктом у Великій Димерці, що у Київській області — місці, де знаходиться перший власний митний термінал «Рабен Україна». Цей митний термінал — сучасний і високотехнологічний об’єкт. Він оснащений системою електронної реєстрації вантажу та транспортного засобу, а також приладами відеоспостереження за територією терміналу. Здійснюється контроль доступу з автоматичним розпізнаванням реєстраційних номерів транспортних засобів, а електронні ваги пересилають інформацію про реєстраційний номер та загальну вагу транспортних засобів до електронних документів. «Запуск окремої збірної лінії та надання послуг з розмитнення на терміналі у Львові — це додаткові зручності для наших існуючих та потенційних клієнтів. Віднині транзитний час до митниці буде скорочено, а вантаж відразу після проходження митного кордону та сортування у Львівському депо компанії, розташованому поблизу терміналу, буде доставлено в будь-яку точку України протягом 24 годин силами внутрішньої дистрибуційної мережі нашої компанії», — коментує Світлана Шипіль, Директор напрямку міжнародних перевезень «Рабен Україна». ТОВ «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В ТОВ «Рабен Україна» працює близько 500 співробітників у 8 філіях (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Львів, Хмельницький, Рівне). Компанія налічує близько 70 000 м2 складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні. Група Рабен — логістичний оператор, який співпрацює з малими, середніми та великими підприємствами, що користуються послугами  комплексних логістичних послуг на аутсорсингу. Майже 90-річний досвід та визнання, здобуті на ринку за цей час, дозволяють нам будувати та підтримувати довгострокові стосунки з нашими клієнтами під девізом: «Ваш партнер з логістики». Група Рабен пропонує комплексні логістичні послуги — контрактна логістика, дорожня мережа (внутрішня, міжнародна та східна), фреш логістика, FTL та інтермодальний транспорт, морські та авіаперевезення. Компанія має представництва у 12 країнах Європи. В ній працює понад 10 000 робітників. Складські потужності сягають близько 1 200 000 м2, а автопарк налічує 8500 транспортних засобів. Група є соціально відповідальною, зосереджуючи свою увагу на освіті, безпеці та екології. Додаткова інформація на сайті: www.raben-group.com.

«Рабен Україна» розширює географію своїх послуг. Віднині митне очищення вантажів здійснюватиметься не тільки у Києві, а й у Львові завдяки відкриттю нового напрямку перевезення збірних вантажів між ЄС та Україною: Хлебня (поблизу Варшави) – Львів.

До недавнього часу міжнародна збірна лінія компанії працювала лише по маршруту Хлебня – Київ. Сюди прямував основний потік збірних вантажів з кінцевим пунктом у Великій Димерці, що у Київській області місці, де знаходиться перший власний митний термінал «Рабен Україна». Цей митний термінал — сучасний і високотехнологічний об’єкт. Він оснащений системою електронної реєстрації вантажу та транспортного засобу, а також приладами відеоспостереження за територією терміналу. Здійснюється контроль доступу з автоматичним розпізнаванням реєстраційних номерів транспортних засобів, а електронні ваги пересилають інформацію про реєстраційний номер та загальну вагу транспортних засобів до електронних документів.

«Запуск окремої збірної лінії та надання послуг з розмитнення на терміналі у Львові — це додаткові зручності для наших існуючих та потенційних клієнтів. Віднині транзитний час до митниці буде скорочено, а вантаж відразу після проходження митного кордону та сортування у Львівському депо компанії, розташованому поблизу терміналу, буде доставлено в будь-яку точку України протягом 24 годин силами внутрішньої дистрибуційної мережі нашої компанії», — коментує Світлана Шипіль, Директор напрямку міжнародних перевезень «Рабен Україна».

ТОВ «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В ТОВ «Рабен Україна» працює близько 500 співробітників у 8 філіях (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Львів, Хмельницький, Рівне). Компанія налічує близько 70 000 м2 складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

Група Рабен — логістичний оператор, який співпрацює з малими, середніми та великими підприємствами, що користуються послугами  комплексних логістичних послуг на аутсорсингу. Майже 90-річний досвід та визнання, здобуті на ринку за цей час, дозволяють нам будувати та підтримувати довгострокові стосунки з нашими клієнтами під девізом: «Ваш партнер з логістики». Група Рабен пропонує комплексні логістичні послуги — контрактна логістика, дорожня мережа (внутрішня, міжнародна та східна), фреш логістика, FTL та інтермодальний транспорт, морські та авіаперевезення. Компанія має представництва у 12 країнах Європи. В ній працює понад 10 000 робітників. Складські потужності сягають близько 1 200 000 м2, а автопарк налічує 8500 транспортних засобів. Група є соціально відповідальною, зосереджуючи свою увагу на освіті, безпеці та екології. Додаткова інформація на сайті: www.raben-group.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: