fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ПЗУ Україна» лідер у Львівській області за кількістю зібраних премій, за висновками 1 кварталу 2020 року

13/ 08/ 2020
  Небанківська фінансова група «ПЗУ Україна» лідер на ринку ризикового страхування за напрямками туристичне страхування, сільськогосподарське страхування, та за кількістю отриманих премій з е-полісів ОСЦПВ (за даними річних звітів галузевого видання «Insurance TOP», підсумки 2018 та 2019 років). За висновками 2019 року компанія «ПЗУ Україна» №1 за показниками страхових резервів та активів страхової компанії. Ці показники характеризують фінансову стійкість компанії та є важливими маркерами для клієнтів у час трансформацій, що зараз проходить ринок страхування України. За даними першого кварталу 2020 року компанія втримала перші позиції минулого року та навіть примножила позитивний результат, посівши перше місце за показником гарантійного фонду страховиків. «Між Львовом та «ПЗУ Україна» історично склалися особливі, дуже тісні стосунки. Саме Львів від початку існування компанії в Україні показує високі результати квартальних та річних звітів та підтверджує свою лояльність з року в рік» - коментує Аліна Бойчук, Директор Південно-Західного управління компанії. Перший квартал 2020 року підтвердив позитивну динаміку, страхова компанія «ПЗУ Україна» посіла перше місце за кількістю зібраних премій у Львові та Львівській області. Компанія, що дбає про забезпечення збалансованого портфелю та показує стійке зростання фінансових активів, аби мати змогу надати фінансову підтримку своїм клієнтам у випадку настання страхової події, це «ПЗУ Україна».

Небанківська фінансова група «ПЗУ Україна» лідер на ринку ризикового страхування за напрямками туристичне страхування, сільськогосподарське страхування, та за кількістю отриманих премій з е-полісів ОСЦПВ (за даними річних звітів галузевого видання «Insurance TOP», підсумки 2018 та 2019 років).

За висновками 2019 року компанія «ПЗУ Україна» №1 за показниками страхових резервів та активів страхової компанії. Ці показники характеризують фінансову стійкість компанії та є важливими маркерами для клієнтів у час трансформацій, що зараз проходить ринок страхування України. За даними першого кварталу 2020 року компанія втримала перші позиції минулого року та навіть примножила позитивний результат, посівши перше місце за показником гарантійного фонду страховиків.

«Між Львовом та «ПЗУ Україна» історично склалися особливі, дуже тісні стосунки. Саме Львів від початку існування компанії в Україні показує високі результати квартальних та річних звітів та підтверджує свою лояльність з року в рік» – коментує Аліна Бойчук, Директор Південно-Західного управління компанії.

Перший квартал 2020 року підтвердив позитивну динаміку, страхова компанія «ПЗУ Україна» посіла перше місце за кількістю зібраних премій у Львові та Львівській області.

Компанія, що дбає про забезпечення збалансованого портфелю та показує стійке зростання фінансових активів, аби мати змогу надати фінансову підтримку своїм клієнтам у випадку настання страхової події, це «ПЗУ Україна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: