fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пиво і шоколад: як поєднувати?

20/ 07/ 2021
  Пропонуємо пофантазувати щодо ідеальних поєднань пива та шоколаду. Деякі з них можуть бути неочевидними та навіть несподіваними, але, на диво, гармонійними. Наприклад, чорний шоколад відмінно поєднується з IPA, молочний стане прекрасним доповненням до солодових лагерних сортів, а білий шоколад добре поєднується з пшеничним пивом. З цієї теми компанія AB InBev Efes підготувала кілька цікавих фактів: ви знали, що шоколадне пиво зварили раніше, ніж винайшли сам шоколад або, що перед тим, як зробити ковток пива, потрібно дати час шоколаду трохи розтанути в роті? Більше дивовижних фактів ви зможете дізнатися на освітній платформі HOPPY, де AB InBev Efes ділиться корисною інформацією про пиво, а також дає можливість у формі гри перевірити рівень знань користувачів. Нещодавно додаток доповнився новим розділом HOPPY – «Пиво і Шоколад», в якому користувачі дізнаються несподівані подробиці та дивовижні факти про поєднання смаків пива і шоколаду. На платформі також зявилася нова серія мінілекцій про гастрономічний дует. Користувачі можуть: виконувати щоденні челенджі; отримувати ігрові «біркоїни» за правильні відповіді; знайомитися з цікавими фактами, історіями й навіть анекдотами для справжніх beer lovers. Для співробітників компанії вже доступний додаток Hoppy by AB InBev для завантаження. Якщо облікового запису немає – використовуйте web-версію, переходьте за посиланням та реєструйтесь: https://hoppy.ab-inbev.com/web. Дізнайтеся все про те, як гармонійно поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі! Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Пропонуємо пофантазувати щодо ідеальних поєднань пива та шоколаду. Деякі з них можуть бути неочевидними та навіть несподіваними, але, на диво, гармонійними.

Наприклад, чорний шоколад відмінно поєднується з IPA, молочний стане прекрасним доповненням до солодових лагерних сортів, а білий шоколад добре поєднується з пшеничним пивом.

З цієї теми компанія AB InBev Efes підготувала кілька цікавих фактів: ви знали, що шоколадне пиво зварили раніше, ніж винайшли сам шоколад або, що перед тим, як зробити ковток пива, потрібно дати час шоколаду трохи розтанути в роті?

Більше дивовижних фактів ви зможете дізнатися на освітній платформі HOPPY, де AB InBev Efes ділиться корисною інформацією про пиво, а також дає можливість у формі гри перевірити рівень знань користувачів.

Нещодавно додаток доповнився новим розділом HOPPY – «Пиво і Шоколад», в якому користувачі дізнаються несподівані подробиці та дивовижні факти про поєднання смаків пива і шоколаду. На платформі також з’явилася нова серія мінілекцій про гастрономічний дует.

Користувачі можуть:

  • виконувати щоденні челенджі;
  • отримувати ігрові «біркоїни» за правильні відповіді;
  • знайомитися з цікавими фактами, історіями й навіть анекдотами для справжніх beer lovers.

Для співробітників компанії вже доступний додаток Hoppy by AB InBev для завантаження. Якщо облікового запису немає – використовуйте web-версію, переходьте за посиланням та реєструйтесь: https://hoppy.ab-inbev.com/web.

Дізнайтеся все про те, як гармонійно поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі!

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: