fbpx

PwC Legal Україна та Linklaters супроводжували Guala Closures S.p.A. під час випуску облігацій на суму 455 мільйонів євро

13/ 11/ 2018
  PwC Legal Україна та Linklaters надали юридичний супровід Guala Closures S.p.A. щодо випуску облігацій на суму 455 мільйонів євро зі строком погашення у 2024 році, розміщених на Люксембурзькій фондовій біржі. PwC Legal Україна виступила юридичним радником із питань українського права, в той час як офіси Linklaters у Великій Британії та Італії супроводжували Guala Closures S.p.A. у комплексних юридичних питаннях, пов’язаних із випуском облігацій. Адвокати PwC Legal Україна надали консультацію щодо особливостей місцевого валютного регулювання та проаналізували договір застави частки у статутному капіталі заставодавця - української компанії, що входить до групи Guala Closures S.p.A. Окрім цього, PwC Legal Україна проконсультувала клієнта щодо застави частки у статутному капіталі заставодавця як забезпечення випуску облігацій. У результаті фірма надала клієнту два юридичні висновки (legal opinion) i) щодо правоздатності заставодавця та ii) щодо дійсності та можливості виконання договору застави. Надання юридичних висновків у комерційних транзакціях не є поширеною практикою в Україні, зважаючи на відмінності у правових системах України та іноземних країн (у першу чергу, правової системи Великобританії). Надання таких висновків вимагає від команди юридичного радника глибокої експертизи, зокрема, у питаннях іноземного права, та зазвичай є більш ризиковим, оскільки пов’язане із підвищеною відповідальністю перед клієнтом та бенефіціарами. Команду PwC Legal Україна очолювала Олександра Костриця (Керівник практики із супроводу транзакцій) під керівництвом Олексія Катасонова (Партнер, Корпоративне право/M&A). До складу команди увійшли старші юристи Артур Чепенко та Надія Назарчук. PwC Legal Україна співпрацює з Guala Closures S.p.A. з 2012 року та виступає локальним юридичним радником компанії. *** Адвокатське об’єднання PwC Legal Україна є юридичним напрямком PwC Україна. Команда юристів та адвокатів фірми, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, налічує понад 35 експертів та є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3500 юристів у 90 країнах світу. Ми допомагаємо нашим клієнтам залишатися конкурентоспроможними і зростати на міжнародних ринках, дотримуючись при цьому прозорості та етичності в питаннях ведення бізнесу. У 2018 році Інститут глобальних альтернативних брендів Actaris визнав PwC Legal «найсильнішим глобальним альтернативним юридичним брендом». Guala Closures S.p.A. –  міжнародний лідер із виробництва алюмінієвих одноразових закупорок для води, алкогольних напоїв, продуктів харчування та фармацевтичної продукції. Компанія із головним офісом в Італії працює на пяти континентах, має 25 заводів та офіси у понад 100 країнах світу, включаючи Україну. Linklaters – міжнародна юридична фірма зі штаб-квартирою у Лондоні. Фірма входить до «Magic Circle» елітних британських юридичних фірм. Наразі у 29 офісах Linklaters у 20 країнах світу працює понад 2 000 юристів.

PwC Legal Україна та Linklaters надали юридичний супровід Guala Closures S.p.A. щодо випуску облігацій на суму 455 мільйонів євро зі строком погашення у 2024 році, розміщених на Люксембурзькій фондовій біржі.

PwC Legal Україна виступила юридичним радником із питань українського права, в той час як офіси Linklaters у Великій Британії та Італії супроводжували Guala Closures S.p.A. у комплексних юридичних питаннях, пов’язаних із випуском облігацій.

Адвокати PwC Legal Україна надали консультацію щодо особливостей місцевого валютного регулювання та проаналізували договір застави частки у статутному капіталі заставодавця – української компанії, що входить до групи Guala Closures S.p.A.

Окрім цього, PwC Legal Україна проконсультувала клієнта щодо застави частки у статутному капіталі заставодавця як забезпечення випуску облігацій. У результаті фірма надала клієнту два юридичні висновки (legal opinion) i) щодо правоздатності заставодавця та ii) щодо дійсності та можливості виконання договору застави. Надання юридичних висновків у комерційних транзакціях не є поширеною практикою в Україні, зважаючи на відмінності у правових системах України та іноземних країн (у першу чергу, правової системи Великобританії). Надання таких висновків вимагає від команди юридичного радника глибокої експертизи, зокрема, у питаннях іноземного права, та зазвичай є більш ризиковим, оскільки пов’язане із підвищеною відповідальністю перед клієнтом та бенефіціарами.

Команду PwC Legal Україна очолювала Олександра Костриця (Керівник практики із супроводу транзакцій) під керівництвом Олексія Катасонова (Партнер, Корпоративне право/M&A). До складу команди увійшли старші юристи Артур Чепенко та Надія Назарчук.

PwC Legal Україна співпрацює з Guala Closures S.p.A. з 2012 року та виступає локальним юридичним радником компанії.

***

Адвокатське об’єднання PwC Legal Україна є юридичним напрямком PwC Україна. Команда юристів та адвокатів фірми, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, налічує понад 35 експертів та є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3500 юристів у 90 країнах світу. Ми допомагаємо нашим клієнтам залишатися конкурентоспроможними і зростати на міжнародних ринках, дотримуючись при цьому прозорості та етичності в питаннях ведення бізнесу. У 2018 році Інститут глобальних альтернативних брендів Actaris визнав PwC Legal «найсильнішим глобальним альтернативним юридичним брендом».

Guala Closures S.p.A. –  міжнародний лідер із виробництва алюмінієвих одноразових закупорок для води, алкогольних напоїв, продуктів харчування та фармацевтичної продукції. Компанія із головним офісом в Італії працює на п’яти континентах, має 25 заводів та офіси у понад 100 країнах світу, включаючи Україну.

Linklaters – міжнародна юридична фірма зі штаб-квартирою у Лондоні. Фірма входить до «Magic Circle» елітних британських юридичних фірм. Наразі у 29 офісах Linklaters у 20 країнах світу працює понад 2 000 юристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: