fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PwC Internal Audit Meetup

19/ 09/ 2018
  Інноваційні інструменти для управління ризиками, внутрішнього аудиту та комплаєнсу 11 жовтня 2018 / Реєстрація та кава з 16.00. Презентація і обговорення: 16.30-18.00. Фуршет, спілкування з колегами: 18.00-19.00 Офіс PwC Україна. Київ, вул. Жилянська 75, БЦ Євразія. 10-й поверх Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова. Кінцевий термін реєстрації – вівторок, 9 жовтня, 18:00* Контактна особа: Еліна Алексєєнко Впроваджена функція ризик-менеджменту - це можливість та конкурентна перевага для компанії, але тільки швидка ідентифікація, управління і моніторинг ризиків дозволяє зайняти провідні позиції на ринку. PwC Україна запрошує вас на зустріч, присвячену сучасним інструментам, які підтримують роботу команд внутрішнього аудиту, комплаєнса та ризик-менеджменту, надаючи оперативну інформацію про нові ризики та їх вплив на бізнес. Під час заходу учасники матимуть унікальну можливість почути про нові  підходи до управління ризиками та дізнатися про можливості enforce ®, інструмента створеного практиками з PwC, що забезпечує швидку ідентифікацію ризиків та управління ними по всій організації. У фокусі дискусії: як об’єднати зусилля функцій ризик-менеджменту, комплаєнсу та внутрішнього аудиту; як зберігати та відстежувати всі вимоги в одному місці; як покращити планування внутрішнього аудиту та перевірок з комплаєнсу; як відстежувати прогрес перевірок/ аудиту загалом та окремих завдань; як отримувати управлінські звіти та виконувати моніторинг за допомогою dashboards в будь-який момент часу. Захід стане платформою для обміну досвідом, захоплюючих обговорень та нетворкінгу для  керівників відділів внутрішньго аудиту та їх заступників, ризик-менеджерів та комплаєнс-менеджерів. Робочі мови: англійська, українська, російська. Переклад передбачено. Спікери: Пьотр Ровінскі, Експерт з ризик-менеджменту, Партнер PwC Польща Лєх Дабровскі, Експерт з ризик-менеджменту, Старший менеджер PwC Польща Костянтин Романський, Директор PwC Україна Антон Цешнатій, Старший менеджер PwC Україна Ірина Глогов’як, Старший менеджер PwC Україна *  Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

Інноваційні інструменти для управління ризиками, внутрішнього аудиту та комплаєнсу

11 жовтня 2018 / Реєстрація та кава з 16.00. Презентація і обговорення: 16.30-18.00. Фуршет, спілкування з колегами: 18.00-19.00

Офіс PwC Україна. Київ, вул. Жилянська 75, БЦ Євразія. 10-й поверх

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова. Кінцевий термін реєстрації – вівторок, 9 жовтня, 18:00*

Контактна особа: Еліна Алексєєнко

Впроваджена функція ризик-менеджменту – це можливість та конкурентна перевага для компанії, але тільки швидка ідентифікація, управління і моніторинг ризиків дозволяє зайняти провідні позиції на ринку.

PwC Україна запрошує вас на зустріч, присвячену сучасним інструментам, які підтримують роботу команд внутрішнього аудиту, комплаєнса та ризик-менеджменту, надаючи оперативну інформацію про нові ризики та їх вплив на бізнес.

Під час заходу учасники матимуть унікальну можливість почути про нові  підходи до управління ризиками та дізнатися про можливості enforce ®, інструмента створеного практиками з PwC, що забезпечує швидку ідентифікацію ризиків та управління ними по всій організації.

У фокусі дискусії:

  • як об’єднати зусилля функцій ризик-менеджменту, комплаєнсу та внутрішнього аудиту;
  • як зберігати та відстежувати всі вимоги в одному місці;
  • як покращити планування внутрішнього аудиту та перевірок з комплаєнсу;
  • як відстежувати прогрес перевірок/ аудиту загалом та окремих завдань;
  • як отримувати управлінські звіти та виконувати моніторинг за допомогою dashboards в будь-який момент часу.

Захід стане платформою для обміну досвідом, захоплюючих обговорень та нетворкінгу для  керівників відділів внутрішньго аудиту та їх заступників, ризик-менеджерів та комплаєнс-менеджерів.

Робочі мови: англійська, українська, російська. Переклад передбачено.

Спікери:

  • Пьотр Ровінскі, Експерт з ризик-менеджменту, Партнер PwC Польща
  • Лєх Дабровскі, Експерт з ризик-менеджменту, Старший менеджер PwC Польща
  • Костянтин Романський, Директор PwC Україна
  • Антон Цешнатій, Старший менеджер PwC Україна
  • Ірина Глоговяк, Старший менеджер PwC Україна

*  Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: