fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PwC Agribusiness Breakfast: МСФЗ 16 “Оренда” Зворотній відлік розпочато!

17/ 12/ 2018
  Чи достатньо міцний Ваш ґрунт для виконання необхідних розрахунків згідно з вимогами МСФЗ 16? 🕛 20 грудня 2018 / Реєстрація та кава з 09.30. Презентація і обговорення: 10.00-12.00. Фуршет, спілкування з колегами: 12.00-12.30 📌 Офіс PwC Україна. Київ, вул. Жилянська 75, БЦ Євразія. 10-й поверх Істотні зміни в обліку оренди з 1 січня 2019 року  неминуче матимуть вплив на численні бізнес-процеси, системи ІТ та механізми внутрішнього контролю орендарів. PwC Україна запрошує вас на зустріч, присвячену сучасним інструментам, які допоможуть забезпечити ефективний і результативний перехід на облік відповідно до вимог МСФЗ 16. Під час заходу учасники матимуть унікальну можливість почути відповідь PwC на революційні зміни в обліку – myLease, передовий технологічний інструментарій для оперативного переходу на облік відповідно до МСФЗ 16. 20 грудня ми пропонуємо вам оцінити готовність до впровадження нового стандарту: 🔎Чи провена інвентаризація договорів оренди землі? 🔎Чи визначена приростна ставка запозичень? 🔎Чи проведений аналіз змінних платежів і платежів у натуральному вираженні, які містяться в Ваших договорах оренди? Яке рішення щодо їх включення або невключення для цілей розрахунку орендного зобовязання Ви прийняли? 🔎Чи є у вас розроблений підхід до тестування активу в формі права користування землею на знецінення? 🔎Над якими додатковими розкриттями працює Ваша компанія в звязку з впровадженням МСФЗ 16? 🔎Чи готові Ваші ІТ системи впоратися зі всіма складнощами МСФЗ 16? Якщо у вас є хоча б одна відповідь “ні” aбо відповіді немає взагалі, тоді цей захід саме для вас! PwC Agribusiness Breakfast стане платформою для обміну досвідом, захоплюючих обговорень та нетворкінгу для представників аграрних компаній: фінансових директорів, керівників відділів підготовки фінансвової звітності/внутрішнього аудиту, бухгалтерів,  аналітиків і репортерів, IT фахівців та фахівців з документообігу з питань оренди. Робочі мови: українська, російська. Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.  RSVP 👉  Надішліть підтвердження своєї участі  Еліні Алексєєнко.   Кінцевий термін реєстрації – середа, 19 грудня, 16:00. * Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

Чи достатньо міцний Ваш ґрунт для виконання необхідних розрахунків згідно з вимогами МСФЗ 16?

🕛 20 грудня 2018 / Реєстрація та кава з 09.30. Презентація і обговорення: 10.00-12.00. Фуршет, спілкування з колегами: 12.00-12.30
📌 Офіс PwC Україна. Київ, вул. Жилянська 75, БЦ Євразія. 10-й поверх

Істотні зміни в обліку оренди з 1 січня 2019 року  неминуче матимуть вплив на численні бізнес-процеси, системи ІТ та механізми внутрішнього контролю орендарів.

PwC Україна запрошує вас на зустріч, присвячену сучасним інструментам, які допоможуть забезпечити ефективний і результативний перехід на облік відповідно до вимог МСФЗ 16.

Під час заходу учасники матимуть унікальну можливість почути відповідь PwC на революційні зміни в обліку – myLease, передовий технологічний інструментарій для оперативного переходу на облік відповідно до МСФЗ 16.

20 грудня ми пропонуємо вам оцінити готовність до впровадження нового стандарту:

🔎Чи провена інвентаризація договорів оренди землі?
🔎Чи визначена приростна ставка запозичень?
🔎Чи проведений аналіз змінних платежів і платежів у натуральному вираженні, які містяться в Ваших договорах оренди? Яке рішення щодо їх включення або невключення для цілей розрахунку орендного зобов’язання Ви прийняли?
🔎Чи є у вас розроблений підхід до тестування активу в формі права користування землею на знецінення?
🔎Над якими додатковими розкриттями працює Ваша компанія в зв’язку з впровадженням МСФЗ 16?
🔎Чи готові Ваші ІТ системи впоратися зі всіма складнощами МСФЗ 16?

Якщо у вас є хоча б одна відповідь “ні” aбо відповіді немає взагалі, тоді цей захід саме для вас!

PwC Agribusiness Breakfast стане платформою для обміну досвідом, захоплюючих обговорень та нетворкінгу для представників аграрних компаній: фінансових директорів, керівників відділів підготовки фінансвової звітності/внутрішнього аудиту, бухгалтерів,  аналітиків і репортерів, IT фахівців та фахівців з документообігу з питань оренди.

Робочі мови: українська, російська.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова. 

RSVP 👉  Надішліть підтвердження своєї участі  Еліні Алексєєнко.  
Кінцевий термін реєстрації – середа, 19 грудня, 16:00.

* Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: