fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Прийом Посла Естонії в Україні у Харкові

05/ 03/ 2019
  Cучасні засоби комунікацій стирають кордони та скорочують відстані між людьми й країнами. Проте, жодний месенджер не замінить живого спілкування. На зустрічах зав’язуються нові знайомства, ділові контакти, народжуються ідеї спільного бізнесу та партнерства. Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні пан Герт Антсу на прийомі у Харкові окреслив напрями розвитку економічної політики, прояснив переваги відкриття компаній у своїй країні. Бізнесмени мали змогу обсудити з Послом складнощі ведення бізнесу в Естонії. Також обговорили перспективні напрями співробітництва з представниками Агенції з розвитку підприємництва Enterprise Estonia та компанії «Маграт Менеджмент».

Cучасні засоби комунікацій стирають кордони та скорочують відстані між людьми й країнами. Проте, жодний месенджер не замінить живого спілкування. На зустрічах зав’язуються нові знайомства, ділові контакти, народжуються ідеї спільного бізнесу та партнерства.

Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні пан Герт Антсу на прийомі у Харкові окреслив напрями розвитку економічної політики, прояснив переваги відкриття компаній у своїй країні.

Бізнесмени мали змогу обсудити з Послом складнощі ведення бізнесу в Естонії. Також обговорили перспективні напрями співробітництва з представниками Агенції з розвитку підприємництва Enterprise Estonia та компанії «Маграт Менеджмент».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: