fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Прозорий бізнес – білі зарплати»: ключові цифри компанії «ТЕДІС Україна» за 2020 рік

21/ 04/ 2021
  Компанія «ТЕДІС Україна», яка з січня минулого року є учасником спільного проекту з European Business Association і Lugera Ukraine «Прозорий бізнес – білі зарплати», оприлюднила ключові показники податкових відрахувань з фонду оплати праці за 2020 рік. Податок з доходів фізичних осіб склав 93,512 млн грн., військовий збір – 7,775 млн грн., Єдиний соціальний внесок – 103,228 млн грн. Підсумкові відрахування з зарплат співробітників склали 204,515 млн грн. «З моменту заснування компанії «ТЕДІС Україна» в 2011 році всі співробітники були офіційно оформлені згідно КЗпП, отримували білі зарплати, були соціально захищені. Ми переконані, що такий підхід – це один з базових «гігієнічних» принципів, які повинен впроваджувати будь-який бізнес по відношенню до своїх співробітників», – прокоментувала Ірина Івасюк, директорка департаменту по роботі з персоналом компанії «ТЕДІС Україна». Відзначимо, що крім «ТЕДІС Україна» серед учасників проекту «Прозорий бізнес – білі зарплати» такі компанії як MasterCard, PWC, Auchan Retail Україна та інші.

Компанія «ТЕДІС Україна», яка з січня минулого року є учасником спільного проекту з European Business Association і Lugera Ukraine «Прозорий бізнес – білі зарплати», оприлюднила ключові показники податкових відрахувань з фонду оплати праці за 2020 рік.

Податок з доходів фізичних осіб склав 93,512 млн грн., військовий збір – 7,775 млн грн., Єдиний соціальний внесок – 103,228 млн грн. Підсумкові відрахування з зарплат співробітників склали 204,515 млн грн.

«З моменту заснування компанії «ТЕДІС Україна» в 2011 році всі співробітники були офіційно оформлені згідно КЗпП, отримували білі зарплати, були соціально захищені. Ми переконані, що такий підхід – це один з базових «гігієнічних» принципів, які повинен впроваджувати будь-який бізнес по відношенню до своїх співробітників», – прокоментувала Ірина Івасюк, директорка департаменту по роботі з персоналом компанії «ТЕДІС Україна».

Відзначимо, що крім «ТЕДІС Україна» серед учасників проекту «Прозорий бізнес – білі зарплати» такі компанії як MasterCard, PWC, Auchan Retail Україна та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: