fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт «Точка Турботи» допомагає бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни

27/ 10/ 2023
  Відкрито реєстрацію на проєкт «Точка Турботи», який допомагає українському бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни. Інклюзивність у психологічній підтримці означає, що така підтримка доступна і прийнятна для різних груп людей, включаючи осіб з різними фізичними та психічними здібностями, різних культур, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Тобто враховує потреби та індивідуальні особливості цих груп співробітників/ць. Кожен/а учасник/ця проєкту отримає від «Точки Турботи» Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям.  Щоб взяти участь та першочергово отримувати актуальну інформацію щодо освітніх матеріалів, запланованих зустрічей та заходів у межах проєкту, заповніть, будь ласка, анкету.  Що входитиме в Care-to-Business Case: Зібрані у зручному посібнику рекомендації практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками; Серія освітніх лекцій, у яких експерти/ки розповідають, як створити програму з підтримки ментального здоров’я своїх команд; Воркшопи із залученням експертів/ок у сфері інклюзивної психологічної допомоги; Інтервізії — обмін досвідом з метою покращення професійних навичок та ефективності роботи всередині команд; Супервізії — допомога психолога, спрямована на роботу з професійними труднощами та удосконалення організації роботи команд. Та багато іншого. Участь у проєкті безкоштовна. Дублюємо лінк на анкету. Проєкт «Точка Турботи» створено громадською організацією «Точка Опори ЮА» за підтримки Center for Disaster Philanthropy та інформаційної підтримки Європейської Бізнес Асоціації.

Відкрито реєстрацію на проєкт «Точка Турботи», який допомагає українському бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни.

Інклюзивність у психологічній підтримці означає, що така підтримка доступна і прийнятна для різних груп людей, включаючи осіб з різними фізичними та психічними здібностями, різних культур, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Тобто враховує потреби та індивідуальні особливості цих груп співробітників/ць.

Кожен/а учасник/ця проєкту отримає від «Точки Турботи» Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям. 

Щоб взяти участь та першочергово отримувати актуальну інформацію щодо освітніх матеріалів, запланованих зустрічей та заходів у межах проєкту, заповніть, будь ласка, анкету

Що входитиме в Care-to-Business Case:

  • Зібрані у зручному посібнику рекомендації практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками;
  • Серія освітніх лекцій, у яких експерти/ки розповідають, як створити програму з підтримки ментального здоров’я своїх команд;
  • Воркшопи із залученням експертів/ок у сфері інклюзивної психологічної допомоги;
  • Інтервізії — обмін досвідом з метою покращення професійних навичок та ефективності роботи всередині команд;
  • Супервізії — допомога психолога, спрямована на роботу з професійними труднощами та удосконалення організації роботи команд.

Та багато іншого.

Участь у проєкті безкоштовна.

Дублюємо лінк на анкету.

Проєкт «Точка Турботи» створено громадською організацією «Точка Опори ЮА» за підтримки Center for Disaster Philanthropy та інформаційної підтримки Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: