fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт «Росія заплатить»

15/ 04/ 2022
  Проєкт «Росія заплатить» займається розрахунком економічних втрат України в ході війни. Проєкт ініційовано Київською Школою Економіки, спільно з Міністерством економіки та Офісом Президента України, та здійснюється командою KSE Institute (аналітичний підрозділ Київської школи економіки) та волонтерами із партнерських організацій, зокрема, із Центру економічної стратегії «Prozorro» та «Prozorro.Продажі». Якщо ваш бізнес поніс прямі матеріальні збитки внаслідок бойових дій у 2022 році, просимо Вас відповісти на кілька запитань. Ваші відповіді допоможуть точніше порахувати загальні втрати економіки, щоб 1) оцінити вартість відновлення, 2) сформувати колективні позови до агресора з метою стягнути з нього необхідні кошти. Заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFrZDLhdOOshVDfxTMxKI_gB4l1s6qw5DxH2ZwXroMfmqHbA/viewform?pli=1

Проєкт «Росія заплатить» займається розрахунком економічних втрат України в ході війни. Проєкт ініційовано Київською Школою Економіки, спільно з Міністерством економіки та Офісом Президента України, та здійснюється командою KSE Institute (аналітичний підрозділ Київської школи економіки) та волонтерами із партнерських організацій, зокрема, із Центру економічної стратегії «Prozorro» та «Prozorro.Продажі».

Якщо ваш бізнес поніс прямі матеріальні збитки внаслідок бойових дій у 2022 році, просимо Вас відповісти на кілька запитань. Ваші відповіді допоможуть точніше порахувати загальні втрати економіки, щоб 1) оцінити вартість відновлення, 2) сформувати колективні позови до агресора з метою стягнути з нього необхідні кошти.

Заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFrZDLhdOOshVDfxTMxKI_gB4l1s6qw5DxH2ZwXroMfmqHbA/viewform?pli=1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: