fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт Region Roots Project

09/ 04/ 2024
    В рамках нового проєкту Region Roots Project,  представники Офісу EBA Lviv відвідали Тернопіль та мали нагоду зустрітися з компаніями-членами Асоціації, зокрема: Контінентал Фармерз Груп – це одна з найбільших агропромислових компаній України. Під час зустрічі представники компанії розповіли про освітні проєкти, такі як програма стажування молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал» та Розумний город, де школярі не тільки вчаться вирощувати врожай, але й знайомляться з основами ведення бізнесу. SEBN UA - виробник кабельно-провідникової продукції. Компанія продемонструвала своє сучасне виробництво, особливий інтерес викликали їхні напрацювання у сфері ощадливого виробництва та впровадження різних освітніх проектів задля розвиту та навчання працівників.  Schréder – компанія представила свої інноваційні рішення для зовнішнього освітлення, які можуть бути впроваджені в регіонах. Обговорювалися перспективи застосування інтелектуальних систем освітлення в контексті розвитку розумних міст. Західний контейнерний термінал – сучасний логістичний комплекс для виконання операцій, повязаних із контейнерними перевезеннями. Представники терміналу поділилися планами щодо розширення та модернізації інфраструктури, а також зацікавленістю в залученні нових клієнтів і партнерів. У ході зустрічей ми поспілкувалися про поточну діяльність компаній, їхні виклики та плани на майбутнє. Дякуємо представникам компаній за гостинність і продуктивну розмову. Далі – буде ! До зустрічі в Івано- Франківську)
01/

 

В рамках нового проєкту Region Roots Project,  представники Офісу EBA Lviv відвідали Тернопіль та мали нагоду зустрітися з компаніями-членами Асоціації, зокрема:

  1. Контінентал Фармерз Груп – це одна з найбільших агропромислових компаній України. Під час зустрічі представники компанії розповіли про освітні проєкти, такі як програма стажування молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал» та Розумний город, де школярі не тільки вчаться вирощувати врожай, але й знайомляться з основами ведення бізнесу.
  2. SEBN UA – виробник кабельно-провідникової продукції. Компанія продемонструвала своє сучасне виробництво, особливий інтерес викликали їхні напрацювання у сфері ощадливого виробництва та впровадження різних освітніх проектів задля розвиту та навчання працівників. 
  3. Schréder – компанія представила свої інноваційні рішення для зовнішнього освітлення, які можуть бути впроваджені в регіонах. Обговорювалися перспективи застосування інтелектуальних систем освітлення в контексті розвитку “розумних міст”.
  4. Західний контейнерний термінал – сучасний логістичний комплекс для виконання операцій, пов’язаних із контейнерними перевезеннями. Представники терміналу поділилися планами щодо розширення та модернізації інфраструктури, а також зацікавленістю в залученні нових клієнтів і партнерів.

У ході зустрічей ми поспілкувалися про поточну діяльність компаній, їхні виклики та плани на майбутнє. Дякуємо представникам компаній за гостинність і продуктивну розмову.

Далі – буде ! До зустрічі в Івано- Франківську)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: