fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт PowerUp – енергоефективність Мінфіну

29/ 05/ 2024
    Від липня 2023 року команда Фонду Східна Європа працювала над проєктом «Power Up!». Один із напрямів роботи – впровадження енергоефективних заходів у будівлі Міністерства фінансів України. Проєкт «Power Up!» реалізований за фінансування Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки GIZ. Менше ніж за рік: змонтували 118 сонячних панелей потужністю 60 кВт на даху, площа їх розміщення – 310 м2 модернізували та облаштували два індивідуальних теплових пункти утеплили 2 км трубопроводів у підвальних приміщеннях замінили близько 600 світильників всередині та зовні будівлі відремонтували понад 200 вікон, щоб зменшити тепловтрати та уникнути протягів на робочих місцях впровадили автоматизовану систему енергомоніторингу ​всієї будівлі. Денне генерування електроенергії сонячних панелей дозволяє забезпечити роботу до 100 робочих місць протягом року. «Наразі Фонд Східна Європа як ніколи вбачає необхідним фокусуватися на енергоефективних проєктах, залучати кошти у цю сферу. Ми прагнемо активно сприяти енергонезалежності українських закладів та установ усіх рівнів. Тоді як ворог намагається знищити нашу енергетику та позбавити країну світла, ми об’єднуємося, продовжуємо працювати та шукати нові можливості, щоб невтомно перемагати темряву», – відзначив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа. Завдяки проєкту «Power Up!»: економія теплової та електричної енергії становитиме близько 15% викиди CO₂ зменшаться майже на 120 т/рік економія бюджету міністерства прогнозовано становитиме 1,3 млн грн на рік Простий період окупності проєкту – 8,2 року. «Визнаючи першочергову важливість впровадження енергоефективних заходів та розвитку альтернативних джерел енергії для збереження енергоресурсів під час російської агресії, ми глибоко цінуємо узгоджені зусилля, докладені Міністерством фінансів для реалізації цього бачення. Цей проєкт є яскравим прикладом практичної імплементації статті 5 Директиви ЄС №27 та першою комплексною ініціативою в Україні, що демонструє взірцеву роль урядових будівель у підвищенні енергоефективності», – заявив Грегор Брьомлінг, директор проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».
01/

 

Від липня 2023 року команда Фонду Східна Європа працювала над проєктом «Power Up!». Один із напрямів роботи – впровадження енергоефективних заходів у будівлі Міністерства фінансів України.

Проєкт «Power Up!» реалізований за фінансування Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки GIZ.

Менше ніж за рік:

  • змонтували 118 сонячних панелей потужністю 60 кВт на даху, площа їх розміщення – 310 м2
  • модернізували та облаштували два індивідуальних теплових пункти
  • утеплили 2 км трубопроводів у підвальних приміщеннях
  • замінили близько 600 світильників всередині та зовні будівлі
  • відремонтували понад 200 вікон, щоб зменшити тепловтрати та уникнути протягів на робочих місцях
  • впровадили автоматизовану систему енергомоніторингу ​всієї будівлі.

Денне генерування електроенергії сонячних панелей дозволяє забезпечити роботу до 100 робочих місць протягом року.

«Наразі Фонд Східна Європа як ніколи вбачає необхідним фокусуватися на енергоефективних проєктах, залучати кошти у цю сферу. Ми прагнемо активно сприяти енергонезалежності українських закладів та установ усіх рівнів. Тоді як ворог намагається знищити нашу енергетику та позбавити країну світла, ми об’єднуємося, продовжуємо працювати та шукати нові можливості, щоб невтомно перемагати темряву», – відзначив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

Завдяки проєкту «Power Up!»:

  • економія теплової та електричної енергії становитиме близько 15%
  • викиди CO₂ зменшаться майже на 120 т/рік
  • економія бюджету міністерства прогнозовано становитиме 1,3 млн грн на рік

Простий період окупності проєкту – 8,2 року.

«Визнаючи першочергову важливість впровадження енергоефективних заходів та розвитку альтернативних джерел енергії для збереження енергоресурсів під час російської агресії, ми глибоко цінуємо узгоджені зусилля, докладені Міністерством фінансів для реалізації цього бачення.

Цей проєкт є яскравим прикладом практичної імплементації статті 5 Директиви ЄС №27 та першою комплексною ініціативою в Україні, що демонструє взірцеву роль урядових будівель у підвищенні енергоефективності», – заявив Грегор Брьомлінг, директор проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: