fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт компанії AB InBev Efes Україна – «Випробуй у безпеці» потрапив до книги патрульної поліції

29/ 03/ 2021
  Проєкт компанії AB InBev Efes Україна – «Випробуй у безпеці», який реалізується в рамках програми «Випив? За кермо не сідай», у співпраці із Всеукраїнським об’єднанням автошкіл потрапив до книги патрульної поліції «Взаємодія поліції та суспільства». Збірка містить матеріали по впровадженню принципів взаємодії поліції та суспільства в Україні. У тісній співпраці із Всеукраїнським об’єднанням автошкіл та Патрульною Поліцією, компанія AB InBev Efes Україна вже понад 10 років впроваджує проєкт з метою запобігання кермування транспортним засобом у нетверезому стані. «Ми прагнемо не просто інформувати наших споживачів щодо недопустимості кермувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, але і сприяти розвитку культури відповідального споживання алкоголю в Україні», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна. За весь час реалізації ініціативи AB InBev Efes Україна закупила 520 комплектів DrunkBusters для тренінгів по всій країні. До кампанії долучилися більше ніж 470 автошкіл та понад 83 000 людей пройшли навчання з використанням «п’яних» окулярів. В окулярах встановлені спеціальні лінзи, які демонструють у тверезому стані те, як змінюється сприйняття і координація тіла під впливом випитого алкоголю. Завдяки спеціальному тренінгу учні автошкіл та студенти профільних навчальних закладів України отримали можливість відчути на власному досвіді чому управління транспортними засобами в нетверезому стані є небезпечним і чому так важливо запобігти водінню у нетверезому стані з метою підвищити рівень безпеки на українських дорогах. Дорожня безпека та відповідальне споживання алкоголю – один із основних соціальних напрямів компанії. AB InBev Efes Україна традиційно розвиває свою діяльність, виходячи з принципів сталого розвитку, а також реалізує проєкти, що спрямовані на формування та просування культури відповідального споживання пива. Інформаційна довідка:  AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Проєкт компанії AB InBev Efes Україна – «Випробуй у безпеці», який реалізується в рамках програми «Випив? За кермо не сідай», у співпраці із Всеукраїнським об’єднанням автошкіл потрапив до книги патрульної поліції «Взаємодія поліції та суспільства». Збірка містить матеріали по впровадженню принципів взаємодії поліції та суспільства в Україні.

У тісній співпраці із Всеукраїнським об’єднанням автошкіл та Патрульною Поліцією, компанія AB InBev Efes Україна вже понад 10 років впроваджує проєкт з метою запобігання кермування транспортним засобом у нетверезому стані.

«Ми прагнемо не просто інформувати наших споживачів щодо недопустимості кермувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, але і сприяти розвитку культури відповідального споживання алкоголю в Україні», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

За весь час реалізації ініціативи AB InBev Efes Україна закупила 520 комплектів DrunkBusters для тренінгів по всій країні. До кампанії долучилися більше ніж 470 автошкіл та понад 83 000 людей пройшли навчання з використанням «п’яних» окулярів.

В окулярах встановлені спеціальні лінзи, які демонструють у тверезому стані те, як змінюється сприйняття і координація тіла під впливом випитого алкоголю. Завдяки спеціальному тренінгу учні автошкіл та студенти профільних навчальних закладів України отримали можливість відчути на власному досвіді чому управління транспортними засобами в нетверезому стані є небезпечним і чому так важливо запобігти водінню у нетверезому стані з метою підвищити рівень безпеки на українських дорогах.

Дорожня безпека та відповідальне споживання алкоголю – один із основних соціальних напрямів компанії. AB InBev Efes Україна традиційно розвиває свою діяльність, виходячи з принципів сталого розвитку, а також реалізує проєкти, що спрямовані на формування та просування культури відповідального споживання пива.

Інформаційна довідка: 

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: