fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт INSCIENCE Business поєднує українських вчених та бізнеси для створення наукоємних технологій

08/ 07/ 2024
  INSCIENCE Business запрошує українські та міжнародні компанії і стартапи до співпраці. Проєкт INSCIENCE Business поєднує українських вчених та бізнеси для створення наукоємних технологій. Цей проєкт створила українська громадська організація INSCIENCE, яка з 2018 року популяризує науку та доказову медицину в Україні. Як INSCIENCE Business допомагає компаніям – Знаходить вчених, яких реалізують конкретні бізнес-задачі на запит – Розробляє нові продукти та створює нові бізнеси за участю вчених  – Пропонує бізнесу готові рішення у вигляді розробок, винаходів – Разом із вченими проводить дослідження для потреб бізнесу – Створює та розвиває R&D проєкти та відділи компаній – Організовує консультації з вченими  – Супроводжує взаємодії команд бізнесу та наукової спільноти До співпраці заохочуються українські компанії та стартапи зі сфер, як агротехнології, біотехнології, екологічні технології, енергетика, космічні технології, матеріалознавство і фізика, освітні технології, охорона здоровʼя, робототехніка, технології подвійного призначення, хімія та інші. Навіщо співпрацювати з українськими вченими  Співпраця з наукою допомагає бізнесу створювати нові продукти та втілювати інновації, покращити послуги та оптимізувати виробничі процеси. Це підвищує конкурентоспроможність, зменшує витрати та покращує ефективність. Наукоємні технології в бізнесі та спільні проєкти з вченими відкривають нові ринки, забезпечують доступ до фінансування та грантів, залучають інвесторів. Наукові дослідження потрібні в управлінні ризиками в галузі. Науковий компонент в компаніях – це додана цінність та репутаційні вигоди для бізнесу. Як відбувається співпраця з INSCIENCE Business 1 - Бізнес заповнює запит на співпрацю на сайті https://inscience.business/  2 - Зустріч із командою проєкту стосовно цілей та запиту 3 - Підготовка пропозиції співпраці протягом 14 днів  Маєте уточнення? Звертайтеся, будь ласка, за поштою [email protected]

INSCIENCE Business запрошує українські та міжнародні компанії і стартапи до співпраці. Проєкт INSCIENCE Business поєднує українських вчених та бізнеси для створення наукоємних технологій. Цей проєкт створила українська громадська організація INSCIENCE, яка з 2018 року популяризує науку та доказову медицину в Україні.

Як INSCIENCE Business допомагає компаніям

– Знаходить вчених, яких реалізують конкретні бізнес-задачі на запит

– Розробляє нові продукти та створює нові бізнеси за участю вчених 

– Пропонує бізнесу готові рішення у вигляді розробок, винаходів

– Разом із вченими проводить дослідження для потреб бізнесу

– Створює та розвиває R&D проєкти та відділи компаній

– Організовує консультації з вченими 

– Супроводжує взаємодії команд бізнесу та наукової спільноти

До співпраці заохочуються українські компанії та стартапи зі сфер, як агротехнології, біотехнології, екологічні технології, енергетика, космічні технології, матеріалознавство і фізика, освітні технології, охорона здоровʼя, робототехніка, технології подвійного призначення, хімія та інші.

Навіщо співпрацювати з українськими вченими 

Співпраця з наукою допомагає бізнесу створювати нові продукти та втілювати інновації, покращити послуги та оптимізувати виробничі процеси. Це підвищує конкурентоспроможність, зменшує витрати та покращує ефективність. Наукоємні технології в бізнесі та спільні проєкти з вченими відкривають нові ринки, забезпечують доступ до фінансування та грантів, залучають інвесторів. Наукові дослідження потрібні в управлінні ризиками в галузі. Науковий компонент в компаніях – це додана цінність та репутаційні вигоди для бізнесу.

Як відбувається співпраця з INSCIENCE Business

1 – Бізнес заповнює запит на співпрацю на сайті https://inscience.business/ 

2 – Зустріч із командою проєкту стосовно цілей та запиту

3 – Підготовка пропозиції співпраці протягом 14 днів 

Маєте уточнення?

Звертайтеся, будь ласка, за поштою [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: