fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт EBA Dnipro Family Business Timelines

12/ 11/ 2020
  https://youtu.be/2OdOSOZ_1Vc Асоціація у Дніпрі запустила новий онлайн проєкт EBA Dnipro Family Business Timelines, де учасники – засновники та представники успішних сімейних компаній Дніпра, діляться власним досвідом та інсайтами щодо кращих практик ведення такої форми бізнесу. В якості експертів на першій зустрічі виступили представники компаній: ART-PROM, BDO Ukraine, MIM – Metallurgy & Mechanical engineering, а модератором події – керівник офісу Асоціації у Дніпрі Катерина Присяжнюк. Перейнялися питаннями як зберегти сімейні цінності і впровадити їх в управління компанією для досягнення максимально успішних результатів, як ввести членів сімї в бізнес, як вийти з архаїчності, діджиталізуватися і розвиватися. На спільну думку учасників, перш за все, бізнес потрібно будувати на довірі, а найбільша довіра – до членів своєї сімї. Залучення членів сім’ї – кваліфікованих фахівців – не лише зі сторони топ-менеджменту, а і зі сторони лінійних працівників теж вітається в компаніях. Чимало тонкощів у залученні власних дітей у сімейну справу. Так, наприклад, учасники відзначили, що батьки від дітей очікують та вимагають значно більше, ніж від лінійних працівників.  Вводити членів сімї в курс бізнесу найефективніше вже тоді, коли у них є відповідний досвід в суміжних сферах, навчання або практика. Алла Савченко та Віра Савченко, BDO Ukraine, порадили не сподіватися на інтуїцію, а вивчати спеціальну літературу по сімейному бізнесу, отримати досвід, пройти практику за кордоном. Вероніка і Олександр Бєляєви, ART-PROM, запропонували використовувати модель показників, прибрати субєктивні чинники, розробити систему домовленостей, а також виконувати поставлені цілі і завдання, і вже потім робити висновки. Арпіне Саргсян і Мушег Геворгян, MIM – Metallurgy & Mechanical engineering, погодилися, з тим що нове покоління допомагає приносити новизну в сімейний бізнес і діти часто вже перевершують своїх батьків, адже світ не стоїть на місці, а постійно рухається в бік діджиталізаціі. Тож, щоб побудувати успішний сімейний бізнес та зберегти відносини, можемо виділити наступні інсайти: балансувати між професійною та емоційною сферою; толерантно реагувати на помилки; плавно вводити в компетенції і надалі вже делегувати обовязки. Ми дуже дякуємо учасникам за щире та тепле спілкування, а також за корисні поради та інсайти! Переглянути другий випуск проекту з CENTRAVIS.

Асоціація у Дніпрі запустила новий онлайн проєкт EBA Dnipro Family Business Timelines, де учасники – засновники та представники успішних сімейних компаній Дніпра, діляться власним досвідом та інсайтами щодо кращих практик ведення такої форми бізнесу.

В якості експертів на першій зустрічі виступили представники компаній: ART-PROM, BDO Ukraine, MIM – Metallurgy & Mechanical engineering, а модератором події – керівник офісу Асоціації у Дніпрі Катерина Присяжнюк.

Перейнялися питаннями як зберегти сімейні цінності і впровадити їх в управління компанією для досягнення максимально успішних результатів, як ввести членів сім’ї в бізнес, як вийти з архаїчності, діджиталізуватися і розвиватися.

На спільну думку учасників, перш за все, бізнес потрібно будувати на довірі, а найбільша довіра – до членів своєї сім’ї. Залучення членів сім’ї – кваліфікованих фахівців – не лише зі сторони топ-менеджменту, а і зі сторони лінійних працівників теж вітається в компаніях.

Чимало тонкощів у залученні власних дітей у сімейну справу. Так, наприклад, учасники відзначили, що батьки від дітей очікують та вимагають значно більше, ніж від лінійних працівників.  Вводити членів сім’ї в курс бізнесу найефективніше вже тоді, коли у них є відповідний досвід в суміжних сферах, навчання або практика.

Алла Савченко та Віра Савченко, BDO Ukraine, порадили не сподіватися на інтуїцію, а вивчати спеціальну літературу по сімейному бізнесу, отримати досвід, пройти практику за кордоном.

Вероніка і Олександр Бєляєви, ART-PROM, запропонували використовувати модель показників, прибрати суб’єктивні чинники, розробити систему домовленостей, а також виконувати поставлені цілі і завдання, і вже потім робити висновки.

Арпіне Саргсян і Мушег Геворгян, MIM Metallurgy & Mechanical engineering, погодилися, з тим що нове покоління допомагає приносити новизну в сімейний бізнес і діти часто вже перевершують своїх батьків, адже світ не стоїть на місці, а постійно рухається в бік діджиталізаціі.

Тож, щоб побудувати успішний сімейний бізнес та зберегти відносини, можемо виділити наступні інсайти:

  • балансувати між професійною та емоційною сферою;
  • толерантно реагувати на помилки;
  • плавно вводити в компетенції і надалі вже делегувати обов’язки.

Ми дуже дякуємо учасникам за щире та тепле спілкування, а також за корисні поради та інсайти!

Переглянути другий випуск проекту з CENTRAVIS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: