fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт Asters та Таблеточок DobroRun — фіналіст Effie Awards Ukraine 2021

08/ 12/ 2021
  DobroRun, благодійний проєкт юридичної фірми Asters, благодійного фонду Таблеточки та агенції One Health, став фіналістом у категорії Некомерційний проєкт Effie Awards Ukraine 2021, щорічної найавторитетнішої нагороди у сфері маркетингових комунікацій в Україні.  Мета проєкту — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Кожен учасник обирає комфортну дистанцію для бігу, ходьби чи їзди у будь-якому місці України або за її межами. У 2021 році проєкт удвічі покращив результати минулого року: залучив понад 3 000 учасників та зібрав 2,2 мільйони гривень. До проєкту долучились понад 100 корпоративних команд, зокрема CRH, МХП, Ощадбанк, Kernel, Henkel, Ciklum, Techiia Holding, ПУМБ, Snapchat, Grammarly Kyiv, Teva Ukraine, БАНК СІЧ та багато інших. Усі зібрані кошти були передані для медичної допомоги 341 дитині в Україні. Переможці конкурсу будуть оголошені 15 грудня на Effie Gala у Києві. Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. У 2020 році фірма стала однієї з найбільш соціально відповідальних юридичних фірм за версією PLS Top Teams, дослідження видавництва Юридична практика.

DobroRun, благодійний проєкт юридичної фірми Asters, благодійного фонду “Таблеточки” та агенції “One Health”, став фіналістом у категорії “Некомерційний проєкт” Effie Awards Ukraine 2021, щорічної найавторитетнішої нагороди у сфері маркетингових комунікацій в Україні. 

Мета проєкту — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Кожен учасник обирає комфортну дистанцію для бігу, ходьби чи їзди у будь-якому місці України або за її межами.

У 2021 році проєкт удвічі покращив результати минулого року: залучив понад 3 000 учасників та зібрав 2,2 мільйони гривень. До проєкту долучились понад 100 корпоративних команд, зокрема CRH, МХП, Ощадбанк, Kernel, Henkel, Ciklum, Techiia Holding, ПУМБ, Snapchat, Grammarly Kyiv, Teva Ukraine, БАНК СІЧ та багато інших. Усі зібрані кошти були передані для медичної допомоги 341 дитині в Україні.

Переможці конкурсу будуть оголошені 15 грудня на Effie Gala у Києві.

Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. У 2020 році фірма стала однієї з найбільш соціально відповідальних юридичних фірм за версією PLS Top Teams, дослідження видавництва “Юридична практика”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: