fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт “Архів війни”

27/ 06/ 2022
    З початку повномасштабної війни світ став свідком тисяч відео- та аудіозаписів про те, що відбувається в різних куточках України. Кожен відзнятий кадр, кожне голосове повідомлення — це частина нової історії, яку ми творимо разом. Щоб ці матеріали могли бути використані проти агресора в кримінальних судах, журналістських розслідуваннях, наукових та мистецьких роботах, необхідно їх фахово збирати та зберігати. Архів війни – об’єднана база відео та аудіоматеріалів, що фіксують російську війну в Україні. Усі данні, що потрапляють у архів ми верифікуємо, систематизуємо та формуємо каталог з отриманих матеріалів для миттєвого пошуку за описом, локацією та датою. Архів побудований згідно міжнародних стандартів, тож матеріали можуть бути використані Міжнародним кримінальним судом, що допоможе засудити злочини рф. Переглянути презентацію Архів також міститиме унікальні свідчення героїчного супротиву українського народу, прояви активного громадянського суспільства, волонтерський рух роботу бізнесу в умовах війни в Україні та інші аспекти цього історичного часу.

 

З початку повномасштабної війни світ став свідком тисяч відео- та аудіозаписів про те, що відбувається в різних куточках України. Кожен відзнятий кадр, кожне голосове повідомлення — це частина нової історії, яку ми творимо разом. Щоб ці матеріали могли бути використані проти агресора в кримінальних судах, журналістських розслідуваннях, наукових та мистецьких роботах, необхідно їх фахово збирати та зберігати.

Архів війни – об’єднана база відео та аудіоматеріалів, що фіксують російську війну в Україні. Усі данні, що потрапляють у архів ми верифікуємо, систематизуємо та формуємо каталог з отриманих матеріалів для миттєвого пошуку за описом, локацією та датою. Архів побудований згідно міжнародних стандартів, тож матеріали можуть бути використані Міжнародним кримінальним судом, що допоможе засудити злочини рф.

Архів також міститиме унікальні свідчення героїчного супротиву українського народу, прояви активного громадянського суспільства, волонтерський рух роботу бізнесу в умовах війни в Україні та інші аспекти цього історичного часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: