fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проєкт «Агро Варта» був представлений на круглому столі щодо протидії незаконному обігу пестицидів в Україні

01/ 12/ 2021
    Сьогодні Агрохімічний комітет Європейської Бізнес Асоціації долучився до круглого столу, який був присвячений протидії незаконному обігу пестицидів в Україні. Захід відбувся на базі Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені Л.І. Медведя МОЗ України. Під час заходу Віктор Погорілий, Керівник Агрохімічного напрямку Асоціації,  презентував пілотний проєкт з утилізації використаних тар з-під ЗЗР – «Агро Варта». Пілотний проєкт «Агро Варта» має на меті запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин. Ця ініціатива впроваджується провідними світовими виробниками засобів захисту рослин, які об’єдналися на платформі Європейської Бізнес Асоціації. Налагодження процесу утилізації тар з-під ЗЗР є важливим у боротьбі  з незаконним обігом пестицидів та агрохімікатів. Щоб використані тари з-під ЗЗР не опинилися у виробника контрафактної продукції,  необхідно забезпечити аграріїв можливістю утилізувати такі відходи. В рамках проєкту «Агро Варта» збір, переробка та утилізація тар з-під ЗЗР здійснюється безкоштовно - детальніше про проєкт.
01/

 

Сьогодні Агрохімічний комітет Європейської Бізнес Асоціації долучився до круглого столу, який був присвячений протидії незаконному обігу пестицидів в Україні. Захід відбувся на базі Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені Л.І. Медведя МОЗ України.

Під час заходу Віктор Погорілий, Керівник Агрохімічного напрямку Асоціації,  презентував пілотний проєкт з утилізації використаних тар з-під ЗЗР – «Агро Варта».

Пілотний проєкт «Агро Варта» має на меті запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин. Ця ініціатива впроваджується провідними світовими виробниками засобів захисту рослин, які об’єдналися на платформі Європейської Бізнес Асоціації.

Налагодження процесу утилізації тар з-під ЗЗР є важливим у боротьбі  з незаконним обігом пестицидів та агрохімікатів. Щоб використані тари з-під ЗЗР не опинилися у виробника контрафактної продукції,  необхідно забезпечити аграріїв можливістю утилізувати такі відходи. В рамках проєкту «Агро Варта» збір, переробка та утилізація тар з-під ЗЗР здійснюється безкоштовно – детальніше про проєкт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: