fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Провідна незалежна дослідницька компанія назвала EPAM лідером у сфері консалтингу з Computer Vision

02/ 12/ 2020
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий розробник цифрових платформ та постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, повідомляє, що згідно зі звітом The Forrester New Wave™: Computer Vision Consultancies, Q4 2020 її визнано провідною компанією у сфері консалтингу з Computer Vision.Загалом у звіті представлено 13 компаній та виокремлено три лідери, які мають широке портфоліо успішних та інноваційних проєктів, що будуються на рішеннях з використанням технологій Computer Vision. У звіті зазначається, що «навіть технологічні компанії-гіганти з власною потужною експертизою у сфері Computer Vision користуються послугами EPAM задля створення інноваційних рішень з використанням даних технологій, а EPAM має численний ряд реалізованих проєктів — від вже більш звичних (нариклад, контроль за активами та обробка документів) до екстраординарних (таких як застосунки із використанням доповненої реальності для надання виїздних послуг з обслуговування обладнання тощо).» Звіт Forrester наголошує, що EPAM «має бути першим номером у списку ваших потенційних партнерів, якщо ви хочете отримати продукт з використанням Computer Vision, який дійсно працює». Клієнти, які пройшли опитування для укладання звіту, високо відзначили вміння EPAM створювати безвідмовні проєкти на перетині кількох дисциплін, будуючи небачені раніше рішення з Computer Vision, які до того ж бездоганно виконані з технічної точки зору. Після детального аналізу та виставлення оцінок (базуються на дослідженні за 10 критеріями та 2-годинним брифінгом з кожною компанією-постачальником послуг), Forrester визначили 13 найбільш видатних компнаій з надання послуг з розборки рішень з Computer Vision та розподілили їх за категоріями Leaders, StrongPerformers, Contenders та Challengers. Дізнатися більше про EPAM: www.epam.com. About EPAM Systems Since 1993, EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) has leveraged its software engineering expertise to become a leading global product development, digital platform engineering, and top digital and product design agency. Through its ‘Engineering DNA’ and innovative strategy, consulting, and design capabilities, EPAM works in collaboration with its customers to deliver next-gen solutions that turn complex business challenges into real business outcomes. EPAM’s global teams serve customers in more than 35 countries across North America, Europe, Asia and Australia. As a recognized market leader in multiple categories among top global independent research agencies, EPAM was one of only four technology companies to appear on Forbes 25 Fastest Growing Public Tech Companies list every year of publication since 2013 and ranked as the top IT services company on Fortune’s 100 Fastest-Growing Companies list in 2019 and 2020. Learn more at www.epam.com and follow us on Twitter @EPAMSYSTEMS and LinkedIn.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий розробник цифрових платформ та постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, повідомляє, що згідно зі звітом The Forrester New Wave™: Computer Vision Consultancies, Q4 2020 її визнано провідною компанією у сфері консалтингу з Computer Vision.Загалом у звіті представлено 13 компаній та виокремлено три лідери, які мають широке портфоліо успішних та інноваційних проєктів, що будуються на рішеннях з використанням технологій Computer Vision.

У звіті зазначається, що «навіть технологічні компанії-гіганти з власною потужною експертизою у сфері Computer Vision користуються послугами EPAM задля створення інноваційних рішень з використанням даних технологій, а EPAM має численний ряд реалізованих проєктів — від вже більш звичних (нариклад, контроль за активами та обробка документів) до екстраординарних (таких як застосунки із використанням доповненої реальності для надання виїздних послуг з обслуговування обладнання тощо).»

Звіт Forrester наголошує, що EPAM «має бути першим номером у списку ваших потенційних партнерів, якщо ви хочете отримати продукт з використанням Computer Vision, який дійсно працює». Клієнти, які пройшли опитування для укладання звіту, високо відзначили вміння EPAM створювати безвідмовні проєкти на перетині кількох дисциплін, будуючи небачені раніше рішення з Computer Vision, які до того ж бездоганно виконані з технічної точки зору.

Після детального аналізу та виставлення оцінок (базуються на дослідженні за 10 критеріями та 2-годинним брифінгом з кожною компанією-постачальником послуг), Forrester визначили 13 найбільш видатних компнаій з надання послуг з розборки рішень з Computer Vision та розподілили їх за категоріями Leaders, StrongPerformers, Contenders та Challengers.

Дізнатися більше про EPAM: www.epam.com.

About EPAM Systems

Since 1993, EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) has leveraged its software engineering expertise to become a leading global product development, digital platform engineering, and top digital and product design agency. Through its ‘Engineering DNA’ and innovative strategy, consulting, and design capabilities, EPAM works in collaboration with its customers to deliver next-gen solutions that turn complex business challenges into real business outcomes. EPAM’s global teams serve customers in more than 35 countries across North America, Europe, Asia and Australia. As a recognized market leader in multiple categories among top global independent research agencies, EPAM was one of only four technology companies to appear on Forbes 25 Fastest Growing Public Tech Companies list every year of publication since 2013 and ranked as the top IT services company on Fortune’s 100 Fastest-Growing Companies list in 2019 and 2020. Learn more at www.epam.com and follow us on Twitter @EPAMSYSTEMS and LinkedIn.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: