fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Провідна нафтогазова компанія України шукає партнерів для спільної розробки родовищ

20/ 10/ 2023
  Укрнафта, провідна українська нафтогазова компанія, запрошує міжнародні інвестиційні та видобувні компанії до спільної розробки 21 родовища із запасами категорії 2Р на понад 12 мільйонів тонн нафти та 31 мільярд кубометрів газу. Серед них, 10 родовищ розташовані на заході України, а 11 родовищ - на сході. Це відкриває значні інвестиційні можливості в українському енергетичному секторі. Укрнафта надаватиме перевагу моделі з використанням Угод про розподіл продукції (УРП). Відповідно до цієї моделі, Укрнафта надасть своє існуюче родовище та права на використання існуючої видобувної інфраструктури, а партнер(и) відповідатимуть за формування комплексного плану розробки родовища з метою інтенсифікації видобутку та фінансування повязаних з цим операцій. Потенційні партнери можуть заявити про свою зацікавленість до 10 січня 2024 року. Після цього Укрнафта надасть детальну інформацію про родовища кваліфікованим заявникам та розгляне їхні пропозиції. Враховуючи значні запаси, доступні для розробки, ця ініціатива пропонує перспективний напрямок для бізнесу з розширення своєї присутності в українському енергетичному секторі. Наша команда Redcliffe Partners готова надати консультації та підтримку протягом усього процесу. Для отримання додаткової інформації про процес подачі заявок та обговорення цієї можливості, будь ласка, звертайтеся до Дмитра Федорука та Альберта Сича.

“Укрнафта”, провідна українська нафтогазова компанія, запрошує міжнародні інвестиційні та видобувні компанії до спільної розробки 21 родовища із запасами категорії 2Р на понад 12 мільйонів тонн нафти та 31 мільярд кубометрів газу. Серед них, 10 родовищ розташовані на заході України, а 11 родовищ – на сході. Це відкриває значні інвестиційні можливості в українському енергетичному секторі.

“Укрнафта” надаватиме перевагу моделі з використанням Угод про розподіл продукції (УРП). Відповідно до цієї моделі, “Укрнафта” надасть своє існуюче родовище та права на використання існуючої видобувної інфраструктури, а партнер(и) відповідатимуть за формування комплексного плану розробки родовища з метою інтенсифікації видобутку та фінансування пов’язаних з цим операцій.

Потенційні партнери можуть заявити про свою зацікавленість до 10 січня 2024 року. Після цього “Укрнафта” надасть детальну інформацію про родовища кваліфікованим заявникам та розгляне їхні пропозиції.

Враховуючи значні запаси, доступні для розробки, ця ініціатива пропонує перспективний напрямок для бізнесу з розширення своєї присутності в українському енергетичному секторі.

Наша команда Redcliffe Partners готова надати консультації та підтримку протягом усього процесу. Для отримання додаткової інформації про процес подачі заявок та обговорення цієї можливості, будь ласка, звертайтеся до Дмитра Федорука та Альберта Сича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: