fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Просвітницько-мистецький захід: «Розстріляне відродження: голоси крізь час»

24/ 01/ 2024
  Просвітницько-мистецький захід: «Розстріляне відродження: голоси крізь час» присвячено видатним представникам української творчої інтелігенції 20-х–початку 30-х років минулого століття, знищених радянським тоталітарним режимом. Дата проведення даного заходу - 28 лютого 2024 року. Місце проведення - Будинок Архітектора, м.Київ, вул. Б.Грінченка,7. Кошти з продажу квитків на цей захід - будуть спрямовані на реалізацію Національної програми «#ВрятуйКінцівку» (на лікування поранених військових та цивільних, на закупівлю палива для евакуації поранених, на заходи з адаптації та реабілітації поранених). Під час цього заходу планується провести тихий благодійний аукціон (з різними, патріотичними лотами), до якого глядачі зможуть долучитися. Наш ворог намагається побороти український народ в різні способи. Ворог, як ніхто інший, розуміється на військових стратегіях та тактичних діях. Ворог, як ніхто інший, розуміє, що країна без культури – це лише територія, а територію легко загарбати. «А за що ми тоді воюємо?», – казав прем’єр-міністр Великої Британії Вінстон Черчилль про культуру під час війни. Історія доводить той факт, що культура і мистецтво важливі навіть в умовах війни. Якщо Ви бажаєте стати спонсором чи меценатом події - будь ласка, звертайтесь до Сергія Татаренко, [email protected], т.0958478802.

Просвітницько-мистецький захід: «Розстріляне відродження: голоси крізь час» присвячено видатним представникам української творчої інтелігенції 20-х–початку 30-х років минулого століття, знищених радянським тоталітарним режимом.

Дата проведення даного заходу – 28 лютого 2024 року.

Місце проведення – Будинок Архітектора, м.Київ, вул. Б.Грінченка,7.

Кошти з продажу квитків на цей захід – будуть спрямовані на реалізацію Національної програми «#ВрятуйКінцівку» (на лікування поранених військових та цивільних, на закупівлю палива для евакуації поранених, на заходи з адаптації та реабілітації поранених). Під час цього заходу планується провести тихий благодійний аукціон (з різними, патріотичними лотами), до якого глядачі зможуть долучитися.

Наш ворог намагається побороти український народ в різні способи. Ворог, як ніхто інший, розуміється на військових стратегіях та тактичних діях. Ворог, як ніхто інший, розуміє, що країна без культури – це лише територія, а територію легко загарбати.

«А за що ми тоді воюємо?», – казав прем’єр-міністр Великої Британії Вінстон Черчилль про культуру під час війни. Історія доводить той факт, що культура і мистецтво важливі навіть в умовах війни.

Якщо Ви бажаєте стати спонсором чи меценатом події – будь ласка, звертайтесь до Сергія Татаренко, [email protected], т.0958478802.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: