fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Прогрестех-Україна прискорила набір персоналу й запустила нові проєкти для авіаіндустрії

22/ 08/ 2023
  Прогрестех-Україна, що є постачальником інтелектуальних послуг для глобального ринку аерокосмічних технологій, запустила нові проєкти для авіаіндустрії та форсувала рекрутинг. За останні 3 місяці, у травні-липні 2023 року, компанія доєднала до своєї команди близько 80 авіаційних інженерів і програмістів. Це перевищує сумарну чисельність фахівців, зарахованих на інженерні й ІТ-посади протягом повного року роботи в умовах гарячої фази війни від її початку в лютому 2022 р. Прогрестех-Україна має намір зберегти високі темпи добору персоналу принаймні до кінця 2023 року. Так, у серпні-грудні цього року компанія планує заповнити ще від 50 до 70 вакантних посад. Уже зараз відкрито такі вакансії: на інженерні позиції конструктора, технолога, інженера з міцності та фахівця з експлуатаційної підтримки авіаційної техніки, на ІТ-позиції Front-end Engineer і Back-end Engineer – розробника, відповідно, користувацького інтерфейсу й функціоналу вебсервісів, та DevOps Engineer – фахівця з оптимізації всіх процесів життєвого циклу програмного продукту. Активне рекрутування зумовлено попитом на низку інтелектуальних сервісів Прогрестех-Україна для підприємств аерокосмічної галузі. Так, у сегменті інженерних послуг найбільше замовлень наразі припадає на конструкторське й технологічне супроводження робіт із підтримання льотної придатності повітряного судна, на модернізацію авіоніки й обслуговування бортових електронних систем. Залишаються затребуваними й роботи з конвертації пасажирських літаків у вантажні, запит на які сформувався ще в ковідні 2020-2021 роки. Одночасно Прогрестех-Україна поглибила участь у міжнародних програмах із цифрової трансформації процесів у цивільній авіації та ініціювала низку власних перспективних проєктів. ІТ-команда компанії, зокрема, розпочала розробляти софт, що дає змогу виявити й оцінити проблеми у функціонуванні певних компонентів літака та своєчасно запобігати авіаційним інцидентам. Програмне рішення також допоможе прискорити сертифікацію нових типів повітряних суден, включно з найбільшим у світі двомоторним пасажирським реактивним літаком, на який уже кілька років чекають більш як 3 сотні замовників. Крім того, спеціалісти Прогрестех-Україна з інформаційних технологій долучилися до проєктів зі створення кабіни пілотів нової генерації та з оптимізації міжнародних маршрутів вантажних авіаперевезень. Ще одна група ІТ-фахівців бере участь у розробленні програмного забезпечення для обліку та прогнозування обсягів емісії глобального парку комерційних літаків. Сервіс до того ж аналізуватиме, як шкідливі викиди вплинуть на довкілля, зважаючи на безліч чинників, зокрема, на ступінь модернізації авіадвигунів та рівень оптимізації складу реактивного пального.

Прогрестех-Україна, що є постачальником інтелектуальних послуг для глобального ринку аерокосмічних технологій, запустила нові проєкти для авіаіндустрії та форсувала рекрутинг.

За останні 3 місяці, у травні-липні 2023 року, компанія доєднала до своєї команди близько 80 авіаційних інженерів і програмістів. Це перевищує сумарну чисельність фахівців, зарахованих на інженерні й ІТ-посади протягом повного року роботи в умовах гарячої фази війни від її початку в лютому 2022 р.

Прогрестех-Україна має намір зберегти високі темпи добору персоналу принаймні до кінця 2023 року. Так, у серпні-грудні цього року компанія планує заповнити ще від 50 до 70 вакантних посад. Уже зараз відкрито такі вакансії:

  • на інженерні позиції конструктора, технолога, інженера з міцності та фахівця з експлуатаційної підтримки авіаційної техніки,
  • на ІТ-позиції Front-end Engineer і Back-end Engineer – розробника, відповідно, користувацького інтерфейсу й функціоналу вебсервісів, та DevOps Engineer – фахівця з оптимізації всіх процесів життєвого циклу програмного продукту.

Активне рекрутування зумовлено попитом на низку інтелектуальних сервісів Прогрестех-Україна для підприємств аерокосмічної галузі.

Так, у сегменті інженерних послуг найбільше замовлень наразі припадає на конструкторське й технологічне супроводження робіт із підтримання льотної придатності повітряного судна, на модернізацію авіоніки й обслуговування бортових електронних систем. Залишаються затребуваними й роботи з конвертації пасажирських літаків у вантажні, запит на які сформувався ще в ковідні 2020-2021 роки.

Одночасно Прогрестех-Україна поглибила участь у міжнародних програмах із цифрової трансформації процесів у цивільній авіації та ініціювала низку власних перспективних проєктів.

ІТ-команда компанії, зокрема, розпочала розробляти софт, що дає змогу виявити й оцінити проблеми у функціонуванні певних компонентів літака та своєчасно запобігати авіаційним інцидентам. Програмне рішення також допоможе прискорити сертифікацію нових типів повітряних суден, включно з найбільшим у світі двомоторним пасажирським реактивним літаком, на який уже кілька років чекають більш як 3 сотні замовників.

Крім того, спеціалісти Прогрестех-Україна з інформаційних технологій долучилися до проєктів зі створення кабіни пілотів нової генерації та з оптимізації міжнародних маршрутів вантажних авіаперевезень.

Ще одна група ІТ-фахівців бере участь у розробленні програмного забезпечення для обліку та прогнозування обсягів емісії глобального парку комерційних літаків. Сервіс до того ж аналізуватиме, як шкідливі викиди вплинуть на довкілля, зважаючи на безліч чинників, зокрема, на ступінь модернізації авіадвигунів та рівень оптимізації складу реактивного пального.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: