fbpx

Програма розвитку з переговорів

29/ 10/ 2019
    Поняття переговорів можна визначити як особливу форму спілкування між діловими партнерами, зацікавленими у співпраці, та реалізації поставлених цілей компанії. Успіх переговорів залежить не тільки від хорошого знання предмета обговорення, а й від володіння технікою ведення переговорів. Дякуємо незмінним тренерам Програми розвитку з переговорів Наталії Байкаловій та Світлані Савчук за професійність, легкість подачі матеріалу, надзичайну харизму та створення сприятливої позитивної атмосфери. Окрема подяка всім учасникам за ентузіазм та натхнення при виконанні завдань!
01/

 

Поняття переговорів можна визначити як особливу форму спілкування між діловими партнерами, зацікавленими у співпраці, та реалізації поставлених цілей компанії. Успіх переговорів залежить не тільки від хорошого знання предмета обговорення, а й від володіння технікою ведення переговорів.

Дякуємо незмінним тренерам Програми розвитку з переговорів Наталії Байкаловій та Світлані Савчук за професійність, легкість подачі матеріалу, надзичайну харизму та створення сприятливої позитивної атмосфери. Окрема подяка всім учасникам за ентузіазм та натхнення при виконанні завдань!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: