fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з лідерства

19/ 04/ 2018
  Лідерами не народжуються, лідерами стають та впродовж всього життя розвивають власні навички та переосмислюють власний досвід по відношенню до себе і до інших! Це твердження можна вважати головним постулатом Leadership Development Programme, яка успішно добігла свого завершення. Протягом програми учасники мали можливість вдосконалити та розробити план дій для власного лідерства, попрактикувати вплив на розвиток лідерства у своїй організації. Ізюминкою останнього заняття стала дискусія на тему лідерства з запрошеними гостями: Ваче Давтян, засновником і бізнес-тренером Школи лідерства Leaderway та віце-президентом SigmaBleyzer та AgroGeneration - Vladyslava Rutytska. Представляючи різні сфери бізнесу, гості охоче ділилися своїм баченням лідерства та професійним досвідом. Дякуємо тренеру Olena Sergeeva за професіоналізм, легкість та інтерактивність подачі матеріалу, а учасникам та гостям - за ентузіазм та мотивацію на майбутні досягнення!

Лідерами не народжуються, лідерами стають та впродовж всього життя розвивають власні навички та переосмислюють власний досвід по відношенню до себе і до інших!

Це твердження можна вважати головним постулатом Leadership Development Programme, яка успішно добігла свого завершення. Протягом програми учасники мали можливість вдосконалити та розробити план дій для власного лідерства, попрактикувати вплив на розвиток лідерства у своїй організації. Ізюминкою останнього заняття стала дискусія на тему лідерства з запрошеними гостями: Ваче Давтян, засновником і бізнес-тренером Школи лідерства Leaderway та віце-президентом SigmaBleyzer та AgroGeneration – Vladyslava Rutytska.

Представляючи різні сфери бізнесу, гості охоче ділилися своїм баченням лідерства та професійним досвідом. Дякуємо тренеру Olena Sergeeva за професіоналізм, легкість та інтерактивність подачі матеріалу, а учасникам та гостям – за ентузіазм та мотивацію на майбутні досягнення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: