fbpx

Програма розвитку з корпоративних презентацій

10/ 10/ 2019
    Виступати перед аудиторією, великою чи малою – завжди велика відповідальність. Ключовим моментом є підготовка, яка неодмінно має приносити користь та задоволення. І як результат яскрава успішна презентація, що є основним елементом представлення та створення іміджу будь-якої компанії. Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Томіліну, Олександру Зайомі, Андрію Приходченко та Антону Росенко за яскраву насичену Програму Розвитку з корпоративних презентацій, професіоналізм, інтерактивність та бажання поділитися власними знаннями та досвідом! Окрема подяка Reprezent за приємну співпрацю!
01/

 

Виступати перед аудиторією, великою чи малою – завжди велика відповідальність. Ключовим моментом є підготовка, яка неодмінно має приносити користь та задоволення. І як результат яскрава успішна презентація, що є основним елементом представлення та створення іміджу будь-якої компанії.

Дякуємо чудовим тренерам: Олександру Томіліну, Олександру Зайомі, Андрію Приходченко та Антону Росенко за яскраву насичену Програму Розвитку з корпоративних презентацій, професіоналізм, інтерактивність та бажання поділитися власними знаннями та досвідом! Окрема подяка Reprezent за приємну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: