fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з комплаєнс

18/ 05/ 2018
  В українському суспільстві все частіше використовується термін «Комплаєнс». Так що таке «комплаєнс»? Це однозначно дещо більше, ніж просто виконання вимог закону. Програма розвитку з комплаєнс допомогла зрозуміти учасникам, як діяти чесно та приймати правильні рішення щодня, запобігати та виявляти порушення правил, врятувати компанію від штрафів і позовів, та в цілому сприяти процвітанню та стабільності компанії. Випускники програми познайомилися з міжнародними практиками методології побудови системи комплаєнс, системами внутрішнього контролю та управління ризиками та пізнали визначну особливість комплаєнсу, яка полягає у дотриманні правил введення бізнесу, які ґрунтуються на чесному ставленні до працівників, клієнтів і ділових партнерів. Дякуємо чудовим тренерам Anna Zharova, Viktoria Melnichenko, Tatiana Kharebava, Tetiana Havryliuk, Veronica Zbryzka, Олені Лімаковій, Олексію Поволоцькому, Катерині Тарасенко, Марії Сударіковій та Ользі Лукяновій за яскраве проведення Development Programme on Compliance, професіоналізм у висвітленні актуальних питань та доступність викладу інформації. Окрема подяка Philips Ukraine, INTEGRITES, ADER HABER Law Firm, Sandoz Global Ukraine, ДТЕК, Henkel Ukraine за плідну співпрацю!

В українському суспільстві все частіше використовується термін «Комплаєнс». Так що таке «комплаєнс»? Це однозначно дещо більше, ніж просто виконання вимог закону. Програма розвитку з комплаєнс допомогла зрозуміти учасникам, як діяти чесно та приймати правильні рішення щодня, запобігати та виявляти порушення правил, врятувати компанію від штрафів і позовів, та в цілому сприяти процвітанню та стабільності компанії. Випускники програми познайомилися з міжнародними практиками методології побудови системи комплаєнс, системами внутрішнього контролю та управління ризиками та пізнали визначну особливість комплаєнсу, яка полягає у дотриманні правил введення бізнесу, які ґрунтуються на чесному ставленні до працівників, клієнтів і ділових партнерів.

Дякуємо чудовим тренерам Anna Zharova, Viktoria Melnichenko, Tatiana Kharebava, Tetiana Havryliuk, Veronica Zbryzka, Олені Лімаковій, Олексію Поволоцькому, Катерині Тарасенко, Марії Сударіковій та Ользі Лук’яновій за яскраве проведення Development Programme on Compliance, професіоналізм у висвітленні актуальних питань та доступність викладу інформації.

Окрема подяка Philips Ukraine, INTEGRITES, ADER HABER Law Firm, Sandoz Global Ukraine, ДТЕК, Henkel Ukraine за плідну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: