fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з комплаєнс

18/ 12/ 2018
  В українському суспільстві все частіше використовується термін «Kомплаєнс». Комплаєнс» - це однозначно дещо більше, ніж просто виконання вимог закону. Це правила введення бізнесу, які ґрунтуються на чесному відношенні до працівників, клієнтів та ділових партнерів, а також в цілому до суспільства, в якому працює компанія. Вісім модулів програми розвитку з комплаєнс надали учасникам глибоке розуміння GDPR, HR- комплаєнсу, санкційного та банківського комплаєнсу. Отримані знання у сфері антимонопольному та антикорупційного Комплаєнсу, підкріплені «історіями успіху» компаній з ефективною внутрішньою системою Комплаєнс стали в нагоді учасникам програми для подальшого успішного втілення культури комплаєнс  та зниження ризиків у сфері Комплаєнс в своїх компаніях. Тренери програми – це практикуючі експерти великих міжнародних компаній, які поділилися власним досвідом та зробили програму особливо цікавою та цінною для кожного.

В українському суспільстві все частіше використовується термін «Kомплаєнс». Комплаєнс» – це однозначно дещо більше, ніж просто виконання вимог закону. Це правила введення бізнесу, які ґрунтуються на чесному відношенні до працівників, клієнтів та ділових партнерів, а також в цілому до суспільства, в якому працює компанія. Вісім модулів програми розвитку з комплаєнс надали учасникам глибоке розуміння GDPR, HR- комплаєнсу, санкційного та банківського комплаєнсу.

Отримані знання у сфері антимонопольному та антикорупційного Комплаєнсу, підкріплені «історіями успіху» компаній з ефективною внутрішньою системою Комплаєнс стали в нагоді учасникам програми для подальшого успішного втілення культури комплаєнс  та зниження ризиків у сфері Комплаєнс в своїх компаніях. Тренери програми – це практикуючі експерти великих міжнародних компаній, які поділилися власним досвідом та зробили програму особливо цікавою та цінною для кожного.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: