fbpx

Програма розвитку лідерської зрілості та ефективності

26/ 11/ 2019
    Умови сьогоднішнього складного і невизначеного світу, в яких доводиться діяти лідерам, вимагають більшої гнучкості, адаптивності, нових способів мислення і дії. Окрім накопичення знань і навичок, процес становлення лідера відбувається через внутрішні трансформації. Усвідомлення природи таких трансформацій у поєднанні з особливими практичними інструментами допомагає більш цілісному та ефективному розвитку лідера. Дякуємо Вітаутасу Бучюнасу за яскраве проведення Програми розвитку лідерської зрілості та ефективності, професіоналізм, легкість викладу інформації та бажання поділитися власними знаннями та досвідом! Окрема подяка U-Integral за приємну співпрацю!
01/

 

Умови сьогоднішнього складного і невизначеного світу, в яких доводиться діяти лідерам, вимагають більшої гнучкості, адаптивності, нових способів мислення і дії. Окрім накопичення знань і навичок, процес становлення лідера відбувається через внутрішні трансформації. Усвідомлення природи таких трансформацій у поєднанні з особливими практичними інструментами допомагає більш цілісному та ефективному розвитку лідера.

Дякуємо Вітаутасу Бучюнасу за яскраве проведення Програми розвитку лідерської зрілості та ефективності, професіоналізм, легкість викладу інформації та бажання поділитися власними знаннями та досвідом! Окрема подяка U-Integral за приємну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: