fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма підготовки до сертифікації «CIA»

23/ 02/ 2024
  Дата: CIA, частина 1 – 10-12 квітня СІА, частина 2 – 13-15 березня Місце проведення: онлайн Для чого здобувати кваліфікацію CIA Знання та навички, отримані в рамках програми підготовки до кваліфікаційних іспитів CIA, є стандартом для фахівців з внутрішнього аудиту в міжнародних та українських компаніях. Сертифікат CIA підтверджує високу професійну кваліфікацію спеціаліста і відкриває для внутрішнього аудитора шлях до успішної карєри. Програма підготовки дозволяє систематизувати знання та набути практичних навичок в області внутрішнього контролю, управління ризиками та корпоративного управління. Отримані практичні знання та інструменти є універсальними і можуть застосовуватися в різних типах організацій і бізнес-середовища. Програма платна. Деталі на сайті PwC - https://pwc.to/2NvC5XA Контакти: [email protected] +380 44 354 04 04

Дата: CIA, частина 1 – 10-12 квітня

СІА, частина 2 – 13-15 березня

Місце проведення: онлайн

Для чого здобувати кваліфікацію CIA

Знання та навички, отримані в рамках програми підготовки до кваліфікаційних іспитів CIA, є стандартом для фахівців з внутрішнього аудиту в міжнародних та українських компаніях.

Сертифікат CIA підтверджує високу професійну кваліфікацію спеціаліста і відкриває для внутрішнього аудитора шлях до успішної кар’єри.

Програма підготовки дозволяє систематизувати знання та набути практичних навичок в області внутрішнього контролю, управління ризиками та корпоративного управління.

Отримані практичні знання та інструменти є універсальними і можуть застосовуватися в різних типах організацій і бізнес-середовища.

Програма платна.

Деталі на сайті PwC – https://pwc.to/2NvC5XA

Контакти: [email protected]

+380 44 354 04 04

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: