fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма конференції «Фінанси для бізнесу під час війни»

22/ 01/ 2024
  Конференція «Фінанси для бізнесу під час війни» – це спільний захід, організований Європейською Бізнес Асоціацією та Незалежною Асоціацією Банків України, за підтримки міжнародних донорів – Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (раніше Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору») та проєкту IFC «Asset Based Finance», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO). До участі серед спікерів запрошені представники органів державної влади, міжнародні експерти, представники банків, міжнародних донорів та бізнесів різних індустрій, зацікавлених у підвищенні доступності до фінансових інструментів в умовах війни. У рамках заходу відбудуться три панельні дискусії: 09:00 – 09:30    Реєстрація, вітальна кава 09:30 – 09:50    Вітальне слово: 09:50 – 11:10    І. Панельна дискусія «Регуляторне середовище та інструменти пом’якшення регіональних ризиків як каталізатори фінансування бізнесу в Україні»               Теми для обговорення: Регуляторне середовище, правові засади та заплановані зміни у законодавстві / регулюванні. Фінансова стабільність, парадигма та роль страхування воєнних ризиків для доступу до фінансування Механізми страхування інвестицій та інструменти зі страхування військових ризиків. Перешкоди та обмеження під час війни та в перспективі повоєнного відновлення. Актуальні потреби бізнесу. Доступність фінансових послуг для бізнесу у контексті відновлення. 11:10 – 11:20    Сесія запитань-відповідей 11:20– 11:40     Кава-брейк 11:40 – 12:40    IІ. Панельна дискусія «Кредитування бізнесу під час війни»               Теми для обговорення: Наявні пропозиції ринку фінансових послуг щодо фінансування проєктів з відновлення. Потреби бізнесу у кредитних та грантових продуктах. Гранти та інші інструменти фінансової підтримки бізнесу. Державна програма 5-7-9 та зміни до неї. Фокус на зелене відновлення: як впровадження ESG впливає на фінансування бізнесу. 12:40 – 12:45    Сесія запитань-відповідей 12:45 – 13:00    Презентація «Факторинг у світі, фінансування дебіторської заборгованості та огляд FCI світової індустрії факторингу» 13:00 – 14:05    ІІІ. Панельна дискусія «Ринок факторингу в Україні: актуальний стан і перспективи»               Теми для обговорення: Факторинг. Стан ринку, регулювання та умови для подальшого розвитку. Ключові кроки для розвитку факторингу. Переваги факторингу для бізнесу. Ініціативи, що вже реалізуються з метою розвитку ринку факторингу в Україні. Проєкт з розробки єдиної факторинг платформи. 14:05 – 14:10     Сесія запитань-відповідей 14:10 – 14:30     Закриття конференції, спілкування за кавою * Правонаступник Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору», що впроваджується компанією DAI Global LLC Генеральний партнер У партнерстві з                     У кооперації з     Партнери          

Конференція «Фінанси для бізнесу під час війни» – це спільний захід, організований Європейською Бізнес Асоціацією та Незалежною Асоціацією Банків України, за підтримки міжнародних донорів – Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (раніше Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору») та проєкту IFC «Asset Based Finance», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO). До участі серед спікерів запрошені представники органів державної влади, міжнародні експерти, представники банків, міжнародних донорів та бізнесів різних індустрій, зацікавлених у підвищенні доступності до фінансових інструментів в умовах війни.

У рамках заходу відбудуться три панельні дискусії:

09:00 – 09:30    Реєстрація, вітальна кава

09:30 – 09:50    Вітальне слово:

09:50 – 11:10    І. Панельна дискусія «Регуляторне середовище та інструменти пом’якшення регіональних ризиків як каталізатори фінансування бізнесу в Україні»

              Теми для обговорення:

 • Регуляторне середовище, правові засади та заплановані зміни у законодавстві / регулюванні.
 • Фінансова стабільність, парадигма та роль страхування воєнних ризиків для доступу до фінансування
 • Механізми страхування інвестицій та інструменти зі страхування військових ризиків.
 • Перешкоди та обмеження під час війни та в перспективі повоєнного відновлення.
 • Актуальні потреби бізнесу. Доступність фінансових послуг для бізнесу у контексті відновлення.

11:10 – 11:20    Сесія запитань-відповідей

11:20– 11:40     Кава-брейк

11:40 – 12:40    IІ. Панельна дискусія «Кредитування бізнесу під час війни»

              Теми для обговорення:

 • Наявні пропозиції ринку фінансових послуг щодо фінансування проєктів з відновлення.
 • Потреби бізнесу у кредитних та грантових продуктах.
 • Гранти та інші інструменти фінансової підтримки бізнесу.
 • Державна програма 5-7-9 та зміни до неї.
 • Фокус на зелене відновлення: як впровадження ESG впливає на фінансування бізнесу.

12:40 – 12:45    Сесія запитань-відповідей

12:45 – 13:00    Презентація «Факторинг у світі, фінансування дебіторської заборгованості та огляд FCI світової індустрії факторингу»

13:00 – 14:05    ІІІ. Панельна дискусія «Ринок факторингу в Україні: актуальний стан і перспективи»

              Теми для обговорення:

 • Факторинг. Стан ринку, регулювання та умови для подальшого розвитку.
 • Ключові кроки для розвитку факторингу.
 • Переваги факторингу для бізнесу.
 • Ініціативи, що вже реалізуються з метою розвитку ринку факторингу в Україні.
 • Проєкт з розробки єдиної факторинг платформи.

14:05 – 14:10     Сесія запитань-відповідей

14:10 – 14:30     Закриття конференції, спілкування за кавою

* Правонаступник Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору», що впроваджується компанією DAI Global LLC

Генеральний партнер

У партнерстві з                     У кооперації з

   

Партнери

         

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: