fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проектний офіс, що надихає

06/ 02/ 2020
  За результатами щорічного рейтингу провідних проектних офісів PMO UA Awards 2019 Укртелеком отримав відзнаку «Проектний офіс, що надихає» Відзнаку PMO UA Awards 2019 було отримано за позитивну оцінку журі «сильних сторін» проектного офісу Укртелекому. Офіс ефективно функціонує у складі трьох центрів компетенцій відповідно до напрямків проектів: Дирекції стратегії та розвитку бізнесу під керівництвом Ігоря Яремчука, Дирекції інформаційних технологій під керівництвом Кирила Гончарука та Технічній дирекції під керівництвом Дмитра Микитюка. Зокрема до «сильних сторін» було віднесено наступні критерії: активне залучення менеджменту найвищого рівня, наявність сервісів, нетипових для проектного офісу, але надзвичайно затребуваних у сьогоденні, орієнтація на досягнення компанією стратегічних цілей та створення цінності для акціонерів, бізнес-цінність запроваджених за допомогою проектного офісу інновацій. Також до списку «сильних сторін» проектного офісу Укртелекому увійшов критерій «Розвиток компетенцій»: інвестиції в зовнішнє навчання. Компанія залишається «кузнею кадрів» для фахівців різних профілів і допомагає розвиватися своїм працівникам, інвестуючи кошти у внутрішнє та зовнішнє навчання. Варто відзначити, що в проектному офісі Укртелекому є своя методологія управління проектами, завдяки якій працівники можуть отримати досвід роботи у кризових ситуаціях. PMO UA Awards 2019 проводиться під егідою та за підтримки PMI Ukraine Chapter у партнерстві із компаніями-консультантами Spider Ukraine та PMBRO для визначення провідних проектних офісів управління проектами в Україні. Основна мета рейтингу – це визнання проектних офісів, що здатні створювати цінність для своїх організацій, стаючи внутрішнім драйвером змін і трансформації, забезпечувати досягнення стратегічних та операційних цілей, а також стійкості та конкурентоспроможності компанії під час вибухових змін на глобальних ринках товарів, технологій, послуг. У рейтингу беруть участь компанії з будь-яких індустрій України, методологія оцінки розроблена таким чином, що не надає переваг жодній індустрії.

За результатами щорічного рейтингу провідних проектних офісів PMO UA Awards 2019 Укртелеком отримав відзнаку «Проектний офіс, що надихає»

Відзнаку PMO UA Awards 2019 було отримано за позитивну оцінку журі «сильних сторін» проектного офісу Укртелекому. Офіс ефективно функціонує у складі трьох центрів компетенцій відповідно до напрямків проектів: Дирекції стратегії та розвитку бізнесу під керівництвом Ігоря Яремчука, Дирекції інформаційних технологій під керівництвом Кирила Гончарука та Технічній дирекції під керівництвом Дмитра Микитюка. Зокрема до «сильних сторін» було віднесено наступні критерії: активне залучення менеджменту найвищого рівня, наявність сервісів, нетипових для проектного офісу, але надзвичайно затребуваних у сьогоденні, орієнтація на досягнення компанією стратегічних цілей та створення цінності для акціонерів, бізнес-цінність запроваджених за допомогою проектного офісу інновацій.

Також до списку «сильних сторін» проектного офісу Укртелекому увійшов критерій «Розвиток компетенцій»: інвестиції в зовнішнє навчання. Компанія залишається «кузнею кадрів» для фахівців різних профілів і допомагає розвиватися своїм працівникам, інвестуючи кошти у внутрішнє та зовнішнє навчання. Варто відзначити, що в проектному офісі Укртелекому є своя методологія управління проектами, завдяки якій працівники можуть отримати досвід роботи у кризових ситуаціях.

PMO UA Awards 2019 проводиться під егідою та за підтримки PMI Ukraine Chapter у партнерстві із компаніями-консультантами Spider Ukraine та PMBRO для визначення провідних проектних офісів управління проектами в Україні. Основна мета рейтингу – це визнання проектних офісів, що здатні створювати цінність для своїх організацій, стаючи внутрішнім драйвером змін і трансформації, забезпечувати досягнення стратегічних та операційних цілей, а також стійкості та конкурентоспроможності компанії під час вибухових змін на глобальних ринках товарів, технологій, послуг. У рейтингу беруть участь компанії з будь-яких індустрій України, методологія оцінки розроблена таким чином, що не надає переваг жодній індустрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: