fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проект Red Bull Рольова модель. Ідеальний працівник очима ТОП-менеджерів

24/ 12/ 2020
  Відомий ведучий та шоумен Роман Міщеряков разом з ТОП-менеджерами великих компаній намагалися розібратись, який він - ідеальний працівник. Хто крутіший - креативні чи організовані? Які навички (особливо у наші карантинні часи) - це абсолютний маст, а які переоцінені. Та якими скілами мають володіти кращі фахівці у різних професіях. Розмова щоразу починалась з невеликого квізу з описами звичайних людей щодо тих чи інших професій. Чи вгадають ТОП-менеджери та власники бізнесів, які риси притаманні тим чи іншим спеціальностям? І кого залюбки візьмуть на роботу у 2021? Дивіться інтервю Red Bull Рольова модель! Інтерв’ю зі CMO Uint.City Артемом Бойко https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-boyko Артем Бойко, маркетинг-директор Unit.City, впевнений, що гарний працівник — той, хто може круто виконувати свої обовязки, має прокачані софт-скіли, які просто необхідні в умовах нової реальності, та завжди зберігає бадьорість духу (на робочому місці і не тільки). Інтерв’ю з HR-директоркою DataArt Катериною Банніковою https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-bannikova Якими рисами має володіти працівник, щоб перформити на максимумі і стрімко підійматися вгору карєрними сходинками? Відомий шоумен та ведучий Роман Міщеряков запитався у рекрутинг-директора DataArt Катерини Баннікової. Інтерв’ю зі співвласником сервісу доставки їжі Raketa Олексієм Юхимчуком https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-iukhymchuk Яка людина має ракетний двигун всередині та здатна переробити всю роботу (навіть у свята та вихідні, і таке буває, так..). Співвласник сервісу доставки їжі Raketa Олексій Юхимчук — у останній серії Red Bull Рольова модель. #рольовамодель

Відомий ведучий та шоумен Роман Міщеряков разом з ТОП-менеджерами великих компаній намагалися розібратись, який він – ідеальний працівник. Хто крутіший – креативні чи організовані? Які навички (особливо у наші карантинні часи) – це абсолютний маст, а які переоцінені. Та якими скілами мають володіти кращі фахівці у різних професіях.

Розмова щоразу починалась з невеликого квізу з описами звичайних людей щодо тих чи інших професій. Чи вгадають ТОП-менеджери та власники бізнесів, які риси притаманні тим чи іншим спеціальностям? І кого залюбки візьмуть на роботу у 2021?

Дивіться інтерв’ю Red Bull Рольова модель!

Інтерв’ю зі CMO Uint.City Артемом Бойко
https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-boyko

Артем Бойко, маркетинг-директор Unit.City, впевнений, що гарний працівник — той, хто може круто виконувати свої обов’язки, має прокачані софт-скіли, які просто необхідні в умовах нової реальності, та завжди зберігає бадьорість духу (на робочому місці і не тільки).

Інтервю з HRдиректоркою DataArt Катериною Банніковою
https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-bannikova

Якими рисами має володіти працівник, щоб перформити на максимумі і стрімко підійматися вгору кар’єрними сходинками? Відомий шоумен та ведучий Роман Міщеряков запитався у рекрутинг-директора DataArt Катерини Баннікової.

Інтерв’ю зі співвласником сервісу доставки їжі Raketa Олексієм Юхимчуком
https://www.redbull.com/ua-uk/videos/role-model-iukhymchuk

Яка людина має ракетний двигун всередині та здатна переробити всю роботу (навіть у свята та вихідні, і таке буває, так..). Співвласник сервісу доставки їжі Raketa Олексій Юхимчук — у останній серії Red Bull Рольова модель.

#рольовамодель

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: