fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Продажі – як це працює для малого бізнесу

11/ 06/ 2018
    11 червня проект Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації в готелі Radisson Blu зібрав представників малого бізнесу. Головний партнер - Перший Український Міжнародний Банк. Тема: «Продажі - як це працює для малого бізнесу». Перша частина - бізнес-коуч Вадим Марценко розповів про деякі методи управління і продажів, в основі яких ... емоції. Керівника і співробітників, продавця і покупця. І яку роль в бізнесі грають IQ (коефіцієнт інтелекту) і EQ (емоційний інтелект). Про IQ багато з нас знають. Вимірювали. Емоційний інтелект - це вміння розуміти емоції і керувати емоціями. Своїми і оточуючих. Відзначимо, що сьогодні емоційний фактор саме на часі. Ми знаходимося в русі, прагнемо до досягнень, постійно комунікуючи. Онлайн і оффлайн. І кожен з нас вибирає. Хтось частіше використовує методи класичного маркетингу, хтось - методи просування і продажів, в основі яких почуття і емоції людини. Емоційний інтелект або іншими словами «психологія емоцій» допомагають будувати команду, розкрити здібності, підвищувати продажу і якість обслуговування клієнтів. Як правило, говорять про декілька компонентах: розуміння своїх почуттів, емоцій, переживань, розуміння емоцій іншої людини - співробітника, партнера, клієнта, використання емоцій для комунікацій і прийняття рішень. Практичні рішення ми бачимо постійно. Наприклад, герої однієї реклами передають такі емоції, як захоплення, захоплення, радість, герої іншої реклами - тривогу і страх. А така емоція, як незадоволення (незадоволеність) може перетворити чужого клієнта в нашого. Друга частина заходу - активне знайомство учасників. Один з одним. Потужний синтез емоцій і бізнес-контактів, якими потрібно і важливо вміти користуватися. Щоб бізнес розвивався успішно, щоб продажі росли. Саме для цього проект Unlimit Ukraine створив MeetUp - платформу, в рамках якої можуть зібратися і познайомитися підприємці, власники, керівники та ключові менеджери малого бізнесу. Джерело: Мета
01/

 

11 червня проект Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації в готелі Radisson Blu зібрав представників малого бізнесу. Головний партнер – Перший Український Міжнародний Банк. Тема: «Продажі – як це працює для малого бізнесу».

Перша частина – бізнес-коуч Вадим Марценко розповів про деякі методи управління і продажів, в основі яких … емоції. Керівника і співробітників, продавця і покупця. І яку роль в бізнесі грають IQ (коефіцієнт інтелекту) і EQ (емоційний інтелект). Про IQ багато з нас знають. Вимірювали. Емоційний інтелект – це вміння розуміти емоції і керувати емоціями. Своїми і оточуючих.

Відзначимо, що сьогодні емоційний фактор саме на часі. Ми знаходимося в русі, прагнемо до досягнень, постійно комунікуючи. Онлайн і оффлайн. І кожен з нас вибирає. Хтось частіше використовує методи класичного маркетингу, хтось – методи просування і продажів, в основі яких почуття і емоції людини.

Емоційний інтелект або іншими словами «психологія емоцій» допомагають будувати команду, розкрити здібності, підвищувати продажу і якість обслуговування клієнтів.

Як правило, говорять про декілька компонентах:

  • розуміння своїх почуттів, емоцій, переживань,
  • розуміння емоцій іншої людини – співробітника, партнера, клієнта,
  • використання емоцій для комунікацій і прийняття рішень.

Практичні рішення ми бачимо постійно. Наприклад, герої однієї реклами передають такі емоції, як захоплення, захоплення, радість, герої іншої реклами – тривогу і страх. А така емоція, як незадоволення (незадоволеність) може перетворити чужого клієнта в нашого.

Друга частина заходу – активне знайомство учасників. Один з одним. Потужний синтез емоцій і бізнес-контактів, якими потрібно і важливо вміти користуватися. Щоб бізнес розвивався успішно, щоб продажі росли.

Саме для цього проект Unlimit Ukraine створив MeetUp – платформу, в рамках якої можуть зібратися і познайомитися підприємці, власники, керівники та ключові менеджери малого бізнесу.

Джерело: Мета

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: