fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Procter & Gamble Україна оголошує про призначення нового генерального директора

02/ 07/ 2024
  Київ, 1 липня 2024 р. – P&G Україна оголосила про призначення Ольги Косінової новим генеральним директором компанії. Ольга Косінова відповідатиме за розвиток бізнесу та операційну діяльність P&G в Україні. Приєднавшись до P&G у 2006 році, Ольга Косінова обіймала низку керівних посад у сфері продажів та комерційній функції, включаючи місцеві та регіональні ролі в компанії. До призначення генеральним директором P&G Україна, вона працювала в Угорщині, де протягом останніх двох років була директором зі стратегії та планування ринку Fabric Care у Центральній Європі. «Я пишаюся тим, що почала керувати організацією та бізнесом компанії P&G в Україні. Компанія прагне продовжувати обслуговувати споживачів у країні, захищати працівників, підтримувати місцеві громади та створювати цінності з нашими партнерами».– зазначає Ольга Косінова. Ольга Косінова закінчила Київський національний економічний університет та має ступінь магістра економіки, міжнародної економіки та менеджменту.  Про Procter & Gamble P&G пропонує споживачам у всьому світі один із найпотужніших портфелів якісних брендів, яким довіряють: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Blend-a-med® , Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® та Whisper®. P&G працює у близько 70 країнах світу. Більше інформації про компанію P&G та її бренди за посиланням: http://www.pg.com.

Київ, 1 липня 2024 р. – P&G Україна оголосила про призначення Ольги Косінової новим генеральним директором компанії. Ольга Косінова відповідатиме за розвиток бізнесу та операційну діяльність P&G в Україні.

Приєднавшись до P&G у 2006 році, Ольга Косінова обіймала низку керівних посад у сфері продажів та комерційній функції, включаючи місцеві та регіональні ролі в компанії. До призначення генеральним директором P&G Україна, вона працювала в Угорщині, де протягом останніх двох років була директором зі стратегії та планування ринку Fabric Care у Центральній Європі.

«Я пишаюся тим, що почала керувати організацією та бізнесом компанії P&G в Україні. Компанія прагне продовжувати обслуговувати споживачів у країні, захищати працівників, підтримувати місцеві громади та створювати цінності з нашими партнерами».– зазначає Ольга Косінова.

Ольга Косінова закінчила Київський національний економічний університет та має ступінь магістра економіки, міжнародної економіки та менеджменту. 

Про Procter & Gamble

P&G пропонує споживачам у всьому світі один із найпотужніших портфелів якісних брендів, яким довіряють: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Blend-a-med® , Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® та Whisper®. P&G працює у близько 70 країнах світу. Більше інформації про компанію P&G та її бренди за посиланням: http://www.pg.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: