fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Procter&Gamble та Червоний Хрест підтримують медичну спільноту України

14/ 05/ 2021
  Procter & Gamble та Червоний Хрест України передадуть медикам понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для допомоги у боротьбі з пандемією Завдяки співпраці  Червоного Хреста України та компанії Procter & Gamble (P&G) сьогодні медики Літинської центральної районної лікарні Вінницької області отримали засоби індивідуального захисту(ЗІЗ): респіратори типу FPP3, захисні багаторазові костюми, окуляри та антисептики. Також незабаром допомога буде спрямована Ямпільській центральній районній лікарні на Вінниччині. Загалом в рамках співпраці з компанією  P&G працівники та волонтери Червоного Хреста України   передадуть найближчим часом понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту до лікарень Києва і 7 областей країни: Чернівецької, Миколаївської, Львівської, Житомирської, Тернопільської, Дніпропетровської, Івано-Франківської.  «Компанія P&G – соціально відповідальна і ми розділяємо схожі принципи та цінності, зокрема, у підтримці тих, хто цього найбільше потребує. Наразі ми об’єднуємо спільні зусилля, аби разом допомагати медичній спільноті, яка вже більше року продовжує боротися з пандемією COVID-19», – зазначив Максим Доценко,  генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України. «Спільно з Червоним Хрестом України ми забезпечуємо необхідними засобами індивідуального захисту 18 опорних лікарень по усій Україні. Разом з нашим партнером ми допомагаємо лікарям бути здоровими і захищеними у боротьбі з пандемією», – підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор Procter & Gamble в Україні. Вищезазначені опорні лікарні, що задіяні у боротьбі з пандемією, отримають по 500 респіраторів типу FPP3, 50 захисних костюмів й окулярів та 50 одиниць антисептиків 1000 мл. Інформаційний відділ НК ТЧХУ: Контактна особа: Леся Олійник e-mail: info@redcross.org.ua сайт: https://redcross.org.ua/ facebook.com/RedCrossUkraine Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільша гуманітарна організація в Україні, що вже 103 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоровя та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В Червоному Хресті України 24 обласних та 283 районних організацій, в яких близько 3000 волонтерів.

Procter & Gamble та Червоний Хрест України передадуть медикам понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для допомоги у боротьбі з пандемією

Завдяки співпраці  Червоного Хреста України та компанії Procter & Gamble (P&G) сьогодні медики Літинської центральної районної лікарні Вінницької області отримали засоби індивідуального захисту(ЗІЗ): респіратори типу FPP3, захисні багаторазові костюми, окуляри та антисептики.

Також незабаром допомога буде спрямована Ямпільській центральній районній лікарні на Вінниччині.

Загалом в рамках співпраці з компанією  P&G працівники та волонтери Червоного Хреста України   передадуть найближчим часом понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту до лікарень Києва і 7 областей країни: Чернівецької, Миколаївської, Львівської, Житомирської, Тернопільської, Дніпропетровської, Івано-Франківської. 

«Компанія P&G – соціально відповідальна і ми розділяємо схожі принципи та цінності, зокрема, у підтримці тих, хто цього найбільше потребує. Наразі ми об’єднуємо спільні зусилля, аби разом допомагати медичній спільноті, яка вже більше року продовжує боротися з пандемією COVID-19», зазначив Максим Доценко,  генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

«Спільно з Червоним Хрестом України ми забезпечуємо необхідними засобами індивідуального захисту 18 опорних лікарень по усій Україні. Разом з нашим партнером ми допомагаємо лікарям бути здоровими і захищеними у боротьбі з пандемією», підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор Procter & Gamble в Україні.

Вищезазначені опорні лікарні, що задіяні у боротьбі з пандемією, отримають по 500 респіраторів типу FPP3, 50 захисних костюмів й окулярів та 50 одиниць антисептиків 1000 мл.

Інформаційний відділ НК ТЧХУ:

Контактна особа: Леся Олійник

e-mail: info@redcross.org.ua

сайт: https://redcross.org.ua/

facebook.com/RedCrossUkraine

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільша гуманітарна організація в Україні, що вже 103 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В Червоному Хресті України 24 обласних та 283 районних організацій, в яких близько 3000 волонтерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: