fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Про застосування ефективних механізмів для підтримки та зміцнення життєстійкості працівників поспілкувались у межах діяльності Комітету з управління персоналом Офісу

14/ 06/ 2024
  11 червня відбулася зустріч, де разом з експертами Наталею Голубничею, керуючею партнеркою Ingenious, сертифікованою коучинею та Лілією Дубас, директоркою з персоналу Тева в Україні, сертифікованою бізнес-медіаторкою, розглядали тему життєстійкості команд, способи її підвищення для кращої ефективності й адаптивності. З метою підвищення життєстійкості команд компанія «Тева» провела дослідження лідерського стилю та потенціалу управлінців та якості командної взаємодії. За результатами якого, ключовими висновками стали: Прийняття себе Взаємопідтримка в команді Визначення сильних сторін і мотивації до розвитку Усвідомлені рішення. Пані Лілія підкреслила важливість проведення дослідження, яке може надати зворотній зв’язок самим топ-керівникам і стати поштовхом до розвитку, а також отримати зворотній звʼязок від управлінської команди щодо можливих покращень у командній взаємодії та її готовності до трансформацій.  Однак, якщо: чекаєте лише позитивних відгуків і не бажаєте чути про недоліки, не плануєте вислухати людей і прийняти їхню думку, не надасте працівникам плану дій після дослідження, не підтримуватимете розвиток талантів, тоді ви самі не готові до змін, і краще такий процес в компанії не розпочинати. Значну частину зустрічі експерти приділили темі життєстійкості, яку порівняли із марафоном. Адже протягом марафону людина має здатність, незважаючи на труднощі, наполегливо рухатись вперед. п.  Наталія наголосила на тому, що у  критичні моменти для того, щоб віднайти сили, самоусвідомленість, мужність та наполегливість – є надзвичайно важливим. Важливо сконцентруватись на системно-індивідуальних рішеннях і можливостях (робота з експертом та самостійна робота), які компанія має бути готовою надати для підтримки працівника, а сам лідер має бути готовим взяти особисту відповідальність за свій ресурсний стан та стійкість. Дякуємо Наталії та Лілії за досвід та готовність поділитись із учасниками товариства інсайтами проведених досліджень, а Олені Скибі як завжди за професійну модерацію події.

11 червня відбулася зустріч, де разом з експертами Наталею Голубничею, керуючею партнеркою Ingenious, сертифікованою коучинею та Лілією Дубас, директоркою з персоналу Тева в Україні, сертифікованою бізнес-медіаторкою, розглядали тему життєстійкості команд, способи її підвищення для кращої ефективності й адаптивності.

З метою підвищення життєстійкості команд компанія «Тева» провела дослідження лідерського стилю та потенціалу управлінців та якості командної взаємодії. За результатами якого, ключовими висновками стали:

  • Прийняття себе
  • Взаємопідтримка в команді
  • Визначення сильних сторін і мотивації до розвитку
  • Усвідомлені рішення.

Пані Лілія підкреслила важливість проведення дослідження, яке може надати зворотній зв’язок самим топ-керівникам і стати поштовхом до розвитку, а також отримати зворотній звʼязок від управлінської команди щодо можливих покращень у командній взаємодії та її готовності до трансформацій. 

Однак, якщо:

  • чекаєте лише позитивних відгуків і не бажаєте чути про недоліки,
  • не плануєте вислухати людей і прийняти їхню думку,
  • не надасте працівникам плану дій після дослідження,
  • не підтримуватимете розвиток талантів,

тоді ви самі не готові до змін, і краще такий процес в компанії не розпочинати.

Значну частину зустрічі експерти приділили темі життєстійкості, яку порівняли із марафоном. Адже протягом марафону людина має здатність, незважаючи на труднощі, наполегливо рухатись вперед. п.  Наталія наголосила на тому, що у  критичні моменти для того, щоб віднайти сили, самоусвідомленість, мужність та наполегливість – є надзвичайно важливим.

Важливо сконцентруватись на системно-індивідуальних рішеннях і можливостях (робота з експертом та самостійна робота), які компанія має бути готовою надати для підтримки працівника, а сам лідер має бути готовим взяти особисту відповідальність за свій ресурсний стан та стійкість.

Дякуємо Наталії та Лілії за досвід та готовність поділитись із учасниками товариства інсайтами проведених досліджень, а Олені Скибі як завжди за професійну модерацію події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: