fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Про Teachers Self Upgrade – соціально-просвітницька партнерська ініціатива під егідою Arricano

22/ 09/ 2021
  Компанія Arricano як провідний девелопер в Україні, у своїй діяльності важливе  значення приділяє соціальній складовій бізнесу. У 2021 році на зборах Ради директорів була оновлена корпоративна ESGpolicy, тобто корпоративна політика щодо питань навколишнього середовища, соціальної діяльності та управління  компанією. Серед пріоритетних напрямків соціального інвестування були визначені просвітницькі навчальні проєкти та  взаємодія із ком’юніті. І вже зараз стартує нова партнерська програма для вчителів Teachers Self Upgrade, ідея якої полягає в проведенні тренінгів для педагогів у стилі бізнес-конференції для підвищення самомотивації. Щоб ця компетенція через вчителів передалась і школярам. Це спільний мультизадачний партнерський проєкт, у якому Arricano об’єднала експертів із надання освітніх послуг, FMCG та fashion бренди, ЗМІ, органи влади та неурядові організації. Європейська Бізнес Асоціація також виступила партнером Teachers Self Upgrade з огляду на кілька важелів. Arricano є активним членом ЕВА, а ЕВА вже зарекомендувала себе як якісний та надійний партнер бізнесової освіти в Україні, де тисячі представників ділового ком’юніті постійно підвищують свій рівень кваліфікації та самовдосконалення. «Мені приємно, що ЕВА одразу погодилася долучитися до соціально-просвітницької ініціативи Teachers Self Upgrade. В бізнесі вже відпрацьовано чимало освітніх практик стосовно самовдосконалення та розвитку важливих компетенцій. І Європейська Бізнес Асоціація володіє унікальною експертизою в даних напрацюваннях. У даному проєкті для вчителів наш задум полягає в тому, щоб передати ключові просвітницькі засади від бізнесу для освітньої сфери. Ми провели опитування серед вчителів, щоб дізнатись, який запит на тематику тренінгів та майстер-класів є в освіті. І разом із партнерами підготували відповідну програму, яка включає і ефективні лайфхаки в онлайн навчанні, і про цифрові технології, і про людський капітал», - розказує Олена Обухівська. директорка з комунікацій Arricano. До ідеї Teachers Self Upgrade долучились – Деснянська РДА, «Освіторія», ЕВА, «Вікенд у Києві», «Тиждень», «Телеканал Київ», Multiplex, Ad.A.Agency, VOVK, Colins, ТРК «Проспект», May Ukraine.   У суботу, 25 вересня, о 9:00 проєкт стартує в ТРК «Проспект», в одному із залів кінотеатру Multiplex. Упродовж дня вчителі матимуть можливість прослухати цікаві та користі тренінги від провідних спікерів на задану тему. А по закінченні отримають відповідний сертифікат, який визнається Міністерством освіти та науки України. Для участі у Teachers Self Upgrade вчителям необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/YahsPCzngfjxDYBYA

Компанія Arricano як провідний девелопер в Україні, у своїй діяльності важливе  значення приділяє соціальній складовій бізнесу. У 2021 році на зборах Ради директорів була оновлена корпоративна ESGpolicy, тобто корпоративна політика щодо питань навколишнього середовища, соціальної діяльності та управління  компанією. Серед пріоритетних напрямків соціального інвестування були визначені просвітницькі навчальні проєкти та  взаємодія із ком’юніті.

І вже зараз стартує нова партнерська програма для вчителів Teachers Self Upgrade, ідея якої полягає в проведенні тренінгів для педагогів у стилі бізнес-конференції для підвищення самомотивації. Щоб ця компетенція через вчителів передалась і школярам.

Це спільний мультизадачний партнерський проєкт, у якому Arricano об’єднала експертів із надання освітніх послуг, FMCG та fashion бренди, ЗМІ, органи влади та неурядові організації.

Європейська Бізнес Асоціація також виступила партнером Teachers Self Upgrade з огляду на кілька важелів. Arricano є активним членом ЕВА, а ЕВА вже зарекомендувала себе як якісний та надійний партнер бізнесової освіти в Україні, де тисячі представників ділового ком’юніті постійно підвищують свій рівень кваліфікації та самовдосконалення.

«Мені приємно, що ЕВА одразу погодилася долучитися до соціально-просвітницької ініціативи Teachers Self Upgrade. В бізнесі вже відпрацьовано чимало освітніх практик стосовно самовдосконалення та розвитку важливих компетенцій. І Європейська Бізнес Асоціація володіє унікальною експертизою в даних напрацюваннях. У даному проєкті для вчителів наш задум полягає в тому, щоб передати ключові просвітницькі засади від бізнесу для освітньої сфери. Ми провели опитування серед вчителів, щоб дізнатись, який запит на тематику тренінгів та майстер-класів є в освіті. І разом із партнерами підготували відповідну програму, яка включає і ефективні лайфхаки в онлайн навчанні, і про цифрові технології, і про людський капітал», – розказує Олена Обухівська. директорка з комунікацій Arricano.

До ідеї Teachers Self Upgrade долучились – Деснянська РДА, «Освіторія», ЕВА, «Вікенд у Києві», «Тиждень», «Телеканал Київ», Multiplex, Ad.A.Agency, VOVK, Colin’s, ТРК «Проспект», May Ukraine.  

У суботу, 25 вересня, о 9:00 проєкт стартує в ТРК «Проспект», в одному із залів кінотеатру Multiplex. Упродовж дня вчителі матимуть можливість прослухати цікаві та користі тренінги від провідних спікерів на задану тему. А по закінченні отримають відповідний сертифікат, який визнається Міністерством освіти та науки України.

Для участі у Teachers Self Upgrade вчителям необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/YahsPCzngfjxDYBYA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: