fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Президент України підписав Закон, який сприятиме стабілізації ринку кормів в Україні 

24/ 12/ 2020
  Бізнес вітає дане рішення і дякує як Президенту, так і Парламенту та Мінекономіки за реакцію на звернення від бізнесу. Даний Закон дозволить на тимчасовій основі розблокувати ситуацію, яка склалась на ринку кормів, так протягом чотирьох років дозволяється ввезення в Україну та введення в обіг кормових добавок без їхньої державної реєстрації в Україні, якщо вони дозволені в ЄС і призначені для виробництва кормів для непродуктивних тварин. Дозвіл поширюється й на фасовані корми, виготовлені з використанням кормових добавок, зареєстрованих у Євросоюзі, якщо такі корми походять з потужностей, розташованих або в Україні, або в державах – членах ЄС, чи мають дозвіл на ввезення до ЄС. Також протягом чотирьох років з дня набрання чинності законом дозволяються виробництво, ввезення чи пересилання на митну територію України, обіг і використання готових кормів, преміксів та кормових добавок, зареєстрованих відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», за умови наявності дійсних реєстраційних посвідчень, виданих на відповідні готові корми, премікси або кормові добавки. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Дане рішення має велике значення для підтримки безперебійної роботи бізнесу, проте, оскільки закон носить тимчасовий характер, відповідно, Європейська Бізнес Асоціація й надалі докладатиме зусиль щодо підготовки та прийняття усіх нормативно-правових актів, необхідних для належної імплементації Закону України  “Про безпечність та гігієну кормів”, створення Державного реєстру кормових добавок та системи державної реєстрації кормових добавок.

Бізнес вітає дане рішення і дякує як Президенту, так і Парламенту та Мінекономіки за реакцію на звернення від бізнесу.

Даний Закон дозволить на тимчасовій основі розблокувати ситуацію, яка склалась на ринку кормів, так протягом чотирьох років дозволяється ввезення в Україну та введення в обіг кормових добавок без їхньої державної реєстрації в Україні, якщо вони дозволені в ЄС і призначені для виробництва кормів для непродуктивних тварин.

Дозвіл поширюється й на фасовані корми, виготовлені з використанням кормових добавок, зареєстрованих у Євросоюзі, якщо такі корми походять з потужностей, розташованих або в Україні, або в державах – членах ЄС, чи мають дозвіл на ввезення до ЄС.

Також протягом чотирьох років з дня набрання чинності законом дозволяються виробництво, ввезення чи пересилання на митну територію України, обіг і використання готових кормів, преміксів та кормових добавок, зареєстрованих відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», за умови наявності дійсних реєстраційних посвідчень, виданих на відповідні готові корми, премікси або кормові добавки.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Дане рішення має велике значення для підтримки безперебійної роботи бізнесу, проте, оскільки закон носить тимчасовий характер, відповідно, Європейська Бізнес Асоціація й надалі докладатиме зусиль щодо підготовки та прийняття усіх нормативно-правових актів, необхідних для належної імплементації Закону України  “Про безпечність та гігієну кормів”, створення Державного реєстру кормових добавок та системи державної реєстрації кормових добавок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: