fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація програм Бізнес-школи МІМ

14/ 09/ 2021
  Чи готові ви до професійних та особистих викликів, до того, щоб впроваджувати інновації у вашій організації і стати надихаючим лідером завтрашнього дня? 16 вересня о 19:00 ми проведемо презентацію наших програм (офлайн та онлайн) для керівників підрозділів, власників бізнесу, підприємців та сучасних управлінців, які, так само як и ви, шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній. Дізнайтесь як і чого навчаються сучасні управлінці та про ваші подальші перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті! Презентацію проводитиме Олексій Виноградов, віце-президент МІМ, який розповість про наступне: Як проходитиме навчання? Яка з програм управлінського розвитку допоможе вирішити саме ваші задачі? Які конкурентні переваги ви отримаєте? Як крос-дисциплінарні компетенції змінюють якість управління? Які практичні інструменти для розробки ефективних стратегій містять ці програми? Які новації у навчанні використовуються? Будемо раді бачити вас у Бізнес-школі МІМ (Шулявська, 10/12 В), але якщо не вийде прийти на зустріч, можете приєднатися до презентації в ZOOM. Ми допоможемо вам обрати саме ту, яка дозволить вирішити ваші актуальні бізнес-задачі. Обов’язково зареєструйтеся, щоб отримати детальну інформацію про зустріч та посилання на Zoom-конференцію: https://cutt.ly/SQc8jvh

Чи готові ви до професійних та особистих викликів, до того, щоб впроваджувати інновації у вашій організації і стати надихаючим лідером завтрашнього дня?

16 вересня о 19:00 ми проведемо презентацію наших програм (офлайн та онлайн) для керівників підрозділів, власників бізнесу, підприємців та сучасних управлінців, які, так само як и ви, шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній.

Дізнайтесь як і чого навчаються сучасні управлінці та про ваші подальші перспективи, які ви отримаєте завдяки бізнес-освіті!

Презентацію проводитиме Олексій Виноградов, віце-президент МІМ, який розповість про наступне:

  • Як проходитиме навчання?
  • Яка з програм управлінського розвитку допоможе вирішити саме ваші задачі?
  • Які конкурентні переваги ви отримаєте?
  • Як крос-дисциплінарні компетенції змінюють якість управління?
  • Які практичні інструменти для розробки ефективних стратегій містять ці програми?
  • Які новації у навчанні використовуються?

Будемо раді бачити вас у Бізнес-школі МІМ (Шулявська, 10/12 В), але якщо не вийде прийти на зустріч, можете приєднатися до презентації в ZOOM. Ми допоможемо вам обрати саме ту, яка дозволить вирішити ваші актуальні бізнес-задачі.

Обов’язково зареєструйтеся, щоб отримати детальну інформацію про зустріч та посилання на Zoom-конференцію: https://cutt.ly/SQc8jvh

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: