fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація освітнього відеокурсу проєкту «Точка Турботи»

10/ 11/ 2023
  Колеги, вітаємо! Ми з радістю запрошуємо вас на презентацію освітнього відеокурсу проєкту «Точка Турботи», який допомагає українському бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни. Промо відеокурсу за посиланням. Інклюзивність у психологічній підтримці означає, що така підтримка доступна і прийнятна для різних груп людей, включаючи осіб з різними фізичними та психічними здібностями, різних культур, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Тобто враховує потреби та індивідуальні особливості цих груп співробітників/ць. Мета заходу — об’єднати керівників/ць бізнесу, HR, психологів/инь для презентації та отримання від «Точки Турботи» Care-to-Business Case — набору інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям. Команда проєкту «Точка Турботи» буде надзвичайно щаслива зустрітися з вами. Цей проєкт — можливість покращити ментальне здоров’я ваших працівників/ць та платформа по обміну досвіду та нетворкінгу серед українських компаній.  Презентація відбудеться у форматі офлайн 28 листопада о 15:00 за київським часом, м. Київ. Будь ласка, підтвердіть формат вашої участі шляхом попередньої реєстрації за посиланням. З міркувань безпеки локація буде повідомлена лише зареєстрованим та підтвердженим учасникам. Участь у проєкті безкоштовна. Проєкт «Точка Турботи» створено громадською організацією «Точка Опори ЮА» за підтримки Center for Disaster Philanthropy та інформаційної підтримки Європейської Бізнес Асоціації.

Колеги, вітаємо!

Ми з радістю запрошуємо вас на презентацію освітнього відеокурсу проєкту «Точка Турботи», який допомагає українському бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни.

Промо відеокурсу за посиланням.

Інклюзивність у психологічній підтримці означає, що така підтримка доступна і прийнятна для різних груп людей, включаючи осіб з різними фізичними та психічними здібностями, різних культур, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Тобто враховує потреби та індивідуальні особливості цих груп співробітників/ць.

Мета заходу — об’єднати керівників/ць бізнесу, HR, психологів/инь для презентації та отримання від «Точки Турботи» Care-to-Business Case — набору інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям.

Команда проєкту «Точка Турботи» буде надзвичайно щаслива зустрітися з вами. Цей проєкт — можливість покращити ментальне здоров’я ваших працівників/ць та платформа по обміну досвіду та нетворкінгу серед українських компаній. 

Презентація відбудеться у форматі офлайн 28 листопада о 15:00 за київським часом, м. Київ.

Будь ласка, підтвердіть формат вашої участі шляхом попередньої реєстрації за посиланням.

З міркувань безпеки локація буде повідомлена лише зареєстрованим та підтвердженим учасникам.

Участь у проєкті безкоштовна.

Проєкт «Точка Турботи» створено громадською організацією «Точка Опори ЮА» за підтримки Center for Disaster Philanthropy та інформаційної підтримки Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: