fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація оновленого портфелю програм у Бізнес-школі МІМ

05/ 07/ 2022
  МІМ не тільки навчає, як долати виклики, але й сам знаходить нові можливості у кризових ситуаціях. Тому в новий освітній сезон ми входимо з оновленим портфелем програм МВА та pre-MBA. Це дасть змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни. Адже після Перемоги Україна потребуватиме великої кількості освічених лідерів, готових взяти на себе відповідальність за відбудову країни і спроможних приймати ефективні рішення. Ви можете обрати освіту на класичній програмі #МВА та на середньострокових програмах за такими напрямами: 🔹Pre-MBA «Бізнес» 🔸Pre-MBA «Бізнес-аналіз» 🔹Pre-MBA «Менеджмент та лідерство». Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся до Бізнес-ранку з Віцепрезидентом МІМ Олексієм Виноградовим. 12 липня о 9.30 ми зустрінемося в ZOOM, що розповісти все зміст програм, особливості навчання в МІМ, та відповісти на ваші питання! Приєднуйтеся, ставайте бізнес-лідерами нового формату разом з МІМ! РЕЄСТРАЦІЯ:  https://mim.kyiv.ua/register-event?id=278

МІМ не тільки навчає, як долати виклики, але й сам знаходить нові можливості у кризових ситуаціях. Тому в новий освітній сезон ми входимо з оновленим портфелем програм МВА та pre-MBA. Це дасть змогу більш системно і концентровано підійти до подачі тих знань, які необхідні бізнесу в умовах війни. Адже після Перемоги Україна потребуватиме великої кількості освічених лідерів, готових взяти на себе відповідальність за відбудову країни і спроможних приймати ефективні рішення.

Ви можете обрати освіту на класичній програмі #МВА та на середньострокових програмах за такими напрямами:

🔹Pre-MBA «Бізнес»

🔸Pre-MBA «Бізнес-аналіз»

🔹Pre-MBA «Менеджмент та лідерство».

Для того, щоб зрозуміти, яка програма вирішить саме ваші управлінські та бізнесові задачі, долучайтеся до Бізнес-ранку з Віцепрезидентом МІМ Олексієм Виноградовим.

12 липня о 9.30 ми зустрінемося в ZOOM, що розповісти все зміст програм, особливості навчання в МІМ, та відповісти на ваші питання!

Приєднуйтеся, ставайте бізнес-лідерами нового формату разом з МІМ!

РЕЄСТРАЦІЯ:  https://mim.kyiv.ua/register-event?id=278

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: