fbpx

Премія Health, Wellness & Beauty Awards

20/ 01/ 2020
  Вже 8 рік поспіль Watsons Україна проводить премію Health, Wellness & Beauty Awards. Постійні покупці мережі беруть участь в  голосуванні та обирають найкращі засоби для здоров’я, чудового самопочуття і краси. Проголосувавши, кожен може отримати або додаткові 10% знижки при купівлі будь-яких товарів-номінантів, або ж перерахувати 10 гривень із чека при наступній покупці на благодійність та подарувати дитині здорове серце. Тому премія HWB не просто нагадує про складові гармонійного способу життя (Health, Wellness & Beauty), але й дозволяє кожному стати амбасадором добрих справ. Як саме Watsons цьому сприяє? Сьогодні чимало дітей народжується із просвітом між серцевими перегородками, і для його усунення потрібен спеціальний імплант – оклюдер. За його допомогою перегородку можливо закрити всього за одну операцію, після чого дитяче серденько працює як слід усе довге доросле життя. На кошти, зібрані протягом проведення голосування, компанія Watsons закупить дитячі оклюдери. Протягом минулого року Watsons зібрали кошти на покупку 12 імплантів для 12 маленьких пацієнтів. Сподіваємось, цьогоріч буде врятовано ще більше дитячих сердець! Дізнатись більше про HWB-2020 можна тут : http://bit.ly/2TAfq1o

Вже 8 рік поспіль Watsons Україна проводить премію Health, Wellness & Beauty Awards.

Постійні покупці мережі беруть участь в  голосуванні та обирають найкращі засоби для здоров’я, чудового самопочуття і краси.

Проголосувавши, кожен може отримати або додаткові 10% знижки при купівлі будь-яких товарів-номінантів, або ж перерахувати 10 гривень із чека при наступній покупці на благодійність та подарувати дитині здорове серце.

Тому премія HWB не просто нагадує про складові гармонійного способу життя (Health, Wellness & Beauty), але й дозволяє кожному стати амбасадором добрих справ.

Як саме Watsons цьому сприяє?

Сьогодні чимало дітей народжується із просвітом між серцевими перегородками, і для його усунення потрібен спеціальний імплант – оклюдер. За його допомогою перегородку можливо закрити всього за одну операцію, після чого дитяче серденько працює як слід усе довге доросле життя.

На кошти, зібрані протягом проведення голосування, компанія Watsons закупить дитячі оклюдери. Протягом минулого року Watsons зібрали кошти на покупку 12 імплантів для 12 маленьких пацієнтів. Сподіваємось, цьогоріч буде врятовано ще більше дитячих сердець!

Дізнатись більше про HWB-2020 можна тут : http://bit.ly/2TAfq1o

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: