fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Premier Palace Hotel Kyiv переміг у номінації «Доступний туризм: гостинність без меж»!

22/ 12/ 2021
  17 грудня відбулася церемонія нагородження переможців головної туристичної премії України Ukraine Tourism Awards 2021. У 14 номінаціях було відзначено кращих гравців ринку, чия робота, навіть у надскладні часи, зосереджена навколо розвитку туризму у країні. Серед українських закладів розміщення Premier Palace Hotel було визнано найкращим готелем, що забезпечує безбар’єрний та вільний доступ для осіб з обмеженими можливостями. Готель є п’ятизірковим флагманом української мережі готелів Premier, яка  об’єднує під своїм управлінням 16 готелів у 12 туристичних напрямках. Номінація покликана привернути увагу до інклюзивного туризму. У багатьох країнах інклюзивна туристична інфраструктура має чи ненайвищий пріоритет, що дозволяє людям з фізичними вадами вести активний спосіб життя і подорожувати. Україна робить впевнені кроки, підтримуючи цей напрямок. «За свою багаторічну історію Premier Palace Hotel Kyiv прийняв чимало гостей з обмеженими можливостями та допоміг їм відчути себе в максимальному комфорті та з 5-зірковим сервісом. Для нашої команди це дуже цінне визнання», - зазначила керівник відділу маркетингу готелю Юліанна Ковалевська.

17 грудня відбулася церемонія нагородження переможців головної туристичної премії України Ukraine Tourism Awards 2021.

У 14 номінаціях було відзначено кращих гравців ринку, чия робота, навіть у надскладні часи, зосереджена навколо розвитку туризму у країні.

Серед українських закладів розміщення Premier Palace Hotel було визнано найкращим готелем, що забезпечує безбар’єрний та вільний доступ для осіб з обмеженими можливостями. Готель є п’ятизірковим флагманом української мережі готелів Premier, яка  об’єднує під своїм управлінням 16 готелів у 12 туристичних напрямках.

Номінація покликана привернути увагу до інклюзивного туризму. У багатьох країнах інклюзивна туристична інфраструктура має чи ненайвищий пріоритет, що дозволяє людям з фізичними вадами вести активний спосіб життя і подорожувати. Україна робить впевнені кроки, підтримуючи цей напрямок.

«За свою багаторічну історію Premier Palace Hotel Kyiv прийняв чимало гостей з обмеженими можливостями та допоміг їм відчути себе в максимальному комфорті та з 5-зірковим сервісом. Для нашої команди це дуже цінне визнання», – зазначила керівник відділу маркетингу готелю Юліанна Ковалевська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: